Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bomberdzsekit lehet használn...

A bomberdzsekit lehet használni télikabátnak?

Figyelt kérdés
Minden bomberdzseki meleg vagy ez fajtától függ?

2017. júl. 25. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Fajtától függ, de nem ajánlom max ha nagyon aláöltözöl.
2017. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 bomberem van, és egyik sem meleg. Nem hiszem, hogy vannak igazából télre valók, inkább tavaszi-őszi kabátnak mondanám a bombert.
2017. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak télre való béleltek, meg vannak kivehető bélés+kapucnisok. Viszont a sima bombernél valószínű eléggé fázni fog a nyakad.
2017. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fázós akkor simán. Pulcsit alá veszel. Meg egy jó nagy sál és kész is. Sokan eszkimónak öltöznek a bkv-ra való felszálláshoz is:D
2017. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoktam én vékony kabátokat hordani télen, ha az a kedvenc... de bevallom, hogy akkor 3 trikó, 3 pulóver is van alatta.
2017. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

már annyi féle kabátot és felsőt neveznek bomberdzsekinek, hogy erre nem lehet válaszolni.

Ha ez valóban egy bomberdzseki, tehát azoknak a bőrkabátoknak a modern megfelelője, amiket a világháborús pilóták viseltek, akkor igen, talán.


Nekem van egy ilyen jellegű, bélelt szövet bomberdzsekim, amit inggel, pulóverrel késő őszig lazán lehet hordani, de volt már olyan enyhébb tél, amikor télen is elég volt.


De ez attól is függ, hogy autóval vagy gyalog közlekedsz-e, hogy milyen a hőérzeted, és hogy mennyire erős a szervezeted. Egy fázós, gyalogos, gyengébb ember biztosan megfázna benne, egy stramm, kevésbé fázós meg jól érezné magát.

2017. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem vagyok különösebben fázós alkat, simán eljárok biciklivel -10 fokban dolgozni úgy, hogy felül egy póló, belebújós kapucnis pulóver és bomberdzseki van rajtam, +10 fokig pulóvert sem nagyon szoktam alá venni, maximum ha nagyon fúj a szél.
2022. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!