Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 193 cm magas vagyok kb.86 kg...

193 cm magas vagyok kb.86 kg és egyszerűen nem találok magamra hosszúnadrágot. Amiből van méret az nagyapó stílusú és az sincs mindenhol. A KÉRDÉS: Hol vegyek hosszú nadrágot? Esetleg a H&M 36/36-os méretről van tapasztalatotok? (Többi lent) 17/F

Figyelt kérdés

Igazából van most egy Denham farmerem ami mindenben jó de sajnos ha csak az az egyet hordnám hamar elkopna. Annak a méretei 36 derék/ 34 hossz(igazából ez a hossz jó, de ha 36-os lenne a hossz az se lenne baj.

Nagyjából ilyen stílusú lenne az elképzelésem:

[link]

[link] denimkék

[link] denimkék


Valamint, látom hogy itt van 36/36 méret de így vaktába nem igazán merem megrendelni..az üzletükben meg 1000 alkalomból 1x-szer van ilyen méret. Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 26. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi szabón gondolkodtál már?
2017. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az picit túl költséges lenne :D Nagyjából ahogy én hallottam 30 ezer forint egy nadrág.
2017. júl. 26. 13:18
 3/7 anonim válasza:
Szia! A Quintz webáruházban vannak extra hosszú nadrágok, akár 210 cm magasságra is jók.Jó minőségű és szerintem elérhető áron.
2017. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy van egy 36-os nadrágod, meg tudom, hogy gyártónként 2-3 számnyi különbség van az "ugyanakkorájuk" között, de: a legtöbb márkánál ebben a hatalmas méretben te el fogsz veszni. Oké, hogy egy pár inch-el hosszabb a lábad meg ehhez arányosan egy pár kilóval több vagy, mint mondjuk én, de nehezen tudnám elképzelni, hogy egy 34/34-esbe ne férjél normálisan bele. Azért nem lehetsz egy olyan hú de széles gyerek, mint valami szekrény. De ha mégis, inkább a bokánál legyen némi differencia (úgyis az most a divat), minthogy úgy lógjon a derekadról le az egész, mint valami buggyos szoknya. Csak a hossz miatt ne vegyél több számmal nagyobbat, mert úgy a legmenőbb skinnyruha is nagyapóssá válik. Utazz el valami plázáig, aztán próbálgasd végig a boltokat. Rá kell szánni az időt, ez nem megy internetről. Egy részükben igaz, hogy csak egyféle hossz van (kb. 32-es), de a boltok másik felében a 34-es nem probléma.
2017. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 laci911 ***** válasza:
En sok minden arulok neten amugy pl van olyan ahol 34/36 os okat arulnak de van olyan is ami 35/36 os amugy ithon keves a hosszu fazon
2017. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne is mondd en 190/70 vagyok mondjuk, nekem inkabb nem szokott eleg szuk naci lenni :D en a bershkaban vagy pullban szoktam a legjobbakat talalni es mindig super skinny vagy jogger talan
2017. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, utolsó..igen-igen nekem is azok az a fazonú nadrágok jönnek be, de csak slim vagy maximum skinny fit kivitelben.
2017. júl. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!