Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, milyen méretű boxer...

Srácok, milyen méretű boxer lehet a rám való?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap vennék a NewYorker-ben (esetleg máshol) ilyen feszülős boxert, de semmi tapasztalatom azok méretezésében, csak néhány kínai darabot és inkább fecskéket ismerek, azok is ugye teljesen másképp vannak. Gondolom, lesz némi tanulópénz, de jó lenne, ha nem ötödszörre kéne visszamennem, hogy eltaláljam, melyik lett volna az ideális.

Derekam: 93 cm, Csípőm 100 cm, Picivel 180 cm felett és 80 kg alatt vagyok.

Akinek van tapasztalata, és kb. hasonló alkat, megírhatná, melyik méret jó neki. Aki nem hasonló, az is, persze legalább valami magasságot-súlyt írjatok mellé. Köszi.



2017. júl. 27. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérj le egyet ami jó rád, vidd magaddal a centit és mérd le az üzletben is a gatyákat.
2017. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem L-es vagy XL-es. De nem tudod felpróbálni? Persze saját alsóneműre.

2017. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez, az hogy nem tudok egyet lemérni, mert nincs ilyen típusú alsóm. Gondolom, valamilyen mértékben gumisak ezek, és nem tudom mennyire szorosak, mennyit nyúlnak, úgyhogy összeesett állapotban hiába mérném, ez nem egy deszka. (Mérőeszköz amúgy nem kéne, ujjaimmal tudok mérni 1 méteren max 1 cm hibával)
2017. júl. 27. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:
A dereka nyugodtan lehet akkora, mint egy fecskének.
2017. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy mekkor a nadrágot hordasz és aszerint válassz boxert is mert rajta szokott lenni h pl. az L= 36-38-as nadrággal.
2017. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az "M"-es méret.
2017. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ráírhatják ugyan hogy az L minek felel meg colban, centiben, akármelyik számozásban, elméletben jónak kéne lennie, aztán a valóságban meg az XS-esbe kétszer beleállok, például a mackógatyáknál tipikusan ez van, tapasztalat... Különböző ruhatípusoknál erősen eltérnek ezek a dolgok. Van énnekem XS-estől XL-esig mindenfélének kikiáltott cuccom a szekrényben, miközben ugyanaz a méret vagyok, nem holmi változócsillag. Mindegy, köszi mindenkinek a válaszokat, amúgy ráér a dolog, bárki erre téved a következő napokban, héten, nyugodtan válaszoljon... Igazából arra lennék kíváncsi, akinek tényleg van onnét ilyen darabja, az mondja meg konkrétumként, neki mi a jó.
2017. júl. 27. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem L-es vagy XL-es lehet a rád való.Bár vannak furcsa méretezések is,de pl. az XL-es biztosan nem lesz kicsi. :D Attól tartok,ilyen helyzetben valószínűleg lesz némi tanulópénz,főleg hogy nem csak a méretet,hanem a konkrét márkát és fazont is ki kell tapasztalnod.Egyébként én a helyedben nem a NewYorker-ben vennék először.Nagyon jó feszülős boxereket lehet venni pl. a Kik-ben vagy akár a Tescoban is. Én a kedvenc ilyen boxereimet a Tesco-ban vettem:a "Trunks" néven futó fazont(hozzátenném,hogy ez pl. konkrétan egy fura méretezés,mert a máshol vásárolt boxerből mindig XL-es kell nekem,de ebből M-es).

Remélem,tudtam segíteni!

2017. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!