Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok tippeket, hogyan adjam...

Tudtok tippeket, hogyan adjam el a használt/nem használt ruháimat?

Figyelt kérdés

Feleslegessé vált pár ruhám, így szeretném valamennyi pénzt visszakapni belőlük.

Kifutó Marketen, Gardróbcserén, Jófogáson már próbáltam és nem jártam sikerrel, esetleg ezzel kapcs. is adhattok tanácsokat - köszönöm :)



2017. júl. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
én a h&m-be szoktam bevinni. egy szatyor ruháért 500 ft-os kedvezményt kapsz. mondjuk én minél előbb szabadulni akartam egy rakat ruhától így oda vittem be, nem volt időm eladni mindet :D
2017. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok
2017. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves első!

A H&M-ben cipöket/apucsokat is bevesznek?

Nincs türelmem nekem sem árulgatni őket, a ruhákat én is mindig odaviszem. Legalább jó helyre kerülnek.

2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jófogás egy utolsó mocskos oldal, gyakorlatilag semmit nem lehet ott eladni, ha már az első nap rossz áron tetted fel. Utána már csak horror áron lehet előrehozni, stb.

Kitúrt mindenkit a piacról szemét módon.

Már sokszor gondolkodtam, a GVH-nál feljelentem őket.

2017. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a Vaterát vagy a TeszVeszt. :) Szerintem fontos, hogy jó minőségű fotót tölts fel a ruhákról, amin jól látszik a fazon és a szín, lehetőleg úgy, hogy minél jobban visszaadja az eredeti kinézetét a holminak. Adj részletes leírást róluk: méret, esetleges hiba, te kinek ajánlanád, ilyesmik. :) Remélem, tudtam segíteni és sikeresen el tudod majd adni a ruháid.
2017. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!