Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Szerintetek egy magas, átlagos testsúlyú (190/82kg) fiatal srácnak, a nyakkendő, a csokornyakkendő, vagy a sima öltöny/fehér ing párosítás a legalkalmasabb?

Itt elsősorban azon van a hangsúly hogy magas vagyok,és nem szeretném ezt tetézni,illetve kihangsúlyozni,a sima nyakkendő állítólag magasít,ez igaz?A három lehetőség közül melyik a legelegánsabb?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elegancia, öltöny, nyakkendő, csokornyakkendő

2017. aug. 5. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
Csokornyakkendő :))

# 1/7Időpont 2017. aug. 5. 18:14 Privát üzenet
A csokornyakkendő szexibb

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017. aug. 5. 18:16 Privát üzenet
Csokornyakkendő

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. aug. 5. 19:05 Privát üzenet

Hová?

Csokornyakkendő felejtős

Dolgozni elég az ing, máshová nyakkendő és ing

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. aug. 5. 21:43 Privát üzenet
Az alkalomtól függ, de a csokornyakkendő mostanában nagyon divatos lett valamiért, egy csomó pasin láttam rövidnadrággal, farmerral. A három közül a legelegánsabb természetesen a sima nyakkendő :) de ha már ing és nyakkendő, akkor inkább vegyél fel inkább valami színeset, vagy nyakkendőbe csíkosat, ez a fekete nyakkendő fehér ing, fekete öltöny nekem eléggé temetés hangulatú, és attól, hogy az öltönybe, a nyakkendőbe, vagy az ingbe viszel egy kis színt az már sokat segít

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. aug. 5. 22:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sötétkék a szemem,úgyhogy gondoltam az öltöny is legyem ilyen színű:)

# 6/7Időpont 2017. aug. 6. 00:01 Privát üzenet
Lehet sima és csokornyakkendő is, simánál inkább mintását válassz, ne csíkosat, és inkább vastagabbat, szerintem a legvastagabb részén legyen 6-7 cm a nyakkendő a te esetedben. Illetve ha csokornyakkendőt veszel, akkor az legyen megkötős, mert az előre megkötöttek túl szabályosak, nem szépek, és nem fognak jól állni.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. aug. 26. 00:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen nyakkendő illik jobban az alkalomra?
Mit szóltok ehhez a csokornyakkendőhöz?
Felvehetek sima fehér inghez csokornyakkendőt, nem vennék fel zakót hozzá, ha meleg van?
Merre találhatok olyan üzleteket ahol csokornyakkendőt kapni?
Gallér nélküli inghez mit illik hordani? Nyakkendő, csokornyakkendő, vagy esetleg más?
A csokornyakkendő csak a szmokinghoz megy vagy az öltönyhöz is?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!