Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, Nagy mellü lányok,...

Vékony, Nagy mellü lányok, hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

75E-s mellem van, viszont ehhez viszonylag vékony vagyok. Az arányaim 94-67-97. A csìpöm széles, viszont a hasam lapos. A karjaim vékonyak, sehol nincsenek hájpárnácskáim (háton, karon). A lábaim rendben vannak, a bokám keskeny, a vádlim formás, egyedül a combom vastagabb (56cm, de már rég mértem), ezért nem szoktam rövidnadrágot hordani.

Leginkább egyberuhákat, illiterate skater szoknyát szoktam hordani polòkkal/blúzokkal, de már megkaptam, hogs ezért elönytelen, ilyen alakra teljesen mást kell hordani. De hogy mit, as nem derült ki.


A nyári ruhák érdekelnek leginkább.


Elég magas vagyok, 170cm.


2017. aug. 6. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha hibás a szöveg, az az autokorrekt miatt van
2017. aug. 6. 11:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasságod mennyi?
2017. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
170cm, ìrtam fentebb
2017. aug. 6. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Homokora alkatod van. Szerencsesn :) keress ra, hogy homokora alkat oltozkodes , tippek , tanacsok, stb. Es nezelodj :)
2017. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban, átsiklottam a 170 felett, mentségemre szóljon, hogy telón néztem :).


Ennyiből mi nem tudjuk eldönteni, hogy ez előnyös-e. Pl én voltam hasonló alkat (most épp van rajtam felesleg), szinte ugyanolyan szoknya egyszer jó volt, máskor nem, attól függően hogy pontosan milyen hosszú, illetve az anyagnak milyen az esése.

Hagyományos, nem nyúlós anyagú blúzt én nem tudtam hordani, mert vagy feszült mellben, vagy elállt derékban.

2017. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!