Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Atestilusod hátitáskák jó...

Atestilusod hátitáskák jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Láttam olyat ami 4000Ft volt a weboldalon meg ami 10000Ft.Csak a stílus miatt más az áruk ? Szóval ha megveszem a 4000Ftosat akkor pl a cipzárja nem fog elromlani egy hét alatt,vagy nem fog leszakadni a zsebe ? Egy addig nekem bevált boltba vásároltam de az első honapba leszakadt a zsebe a táskának így kidobtam 10000Ft ot az ablakon nem szeretnék meg egyszer így járni . :/

2017. aug. 12. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy kell-e még vélemény, de én nagyot szívtam tavaly, egy tanévig se bírta ki a táska. A belseje olyan olcsó mínőségű anyaggal volt bevonva, hogy 3-4 hónap után elkezdtek kis darabokban lejönni ezek a fekete kis szarok. Tele volt vele mindig mindenem: az összes füzetem és könyvben. Söt, egy idő után el kezdett kicsit átláthatóbbá válni emiatt. Szóval nem ajánlanám, mert ráadásul egy drágábbat vettem :/

2017. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!