Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen pólókat,...

Hol tudnék ilyen pólókat, pulcsikat venni ezen kívül?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon bejönnek az ilyen -->

[link] Pólók, amik megtörik azt a tipikus formát amit mindenki hord és szinte már ilyen félig cosplayes kinézetet adnak. Az egyetlen baj hogy ez egy új webshop és nemtudom mennyire megbízható. Tudtok esetleg ehhez hasonló boltokat mondani?



2017. aug. 13. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Aliexpress
2017. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj nemár srácok. Tudom, bunkóság ilyet mondani, de nekem ezek túl olcsónak tűnnek :D
2017. aug. 13. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Asos.com néha kínál különleges szabású pólókat, pulóvereket. Én már vásároltam párat tőlük.


[link]


[link]


[link]


[link]



Most csak gyorsan átpörgettem, nem biztos hogy olyanok amikre gondoltál. De nézd át a kínálatot időnként. Szoktak lenni tényleg szokatlan szabású cuccok.

2017. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha, itt még körülnézek egykétszer :D


Jöhetnek még válaszok, hátha

2017. aug. 13. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Bershka
2017. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Légyférfi.hu át kell nézni de van náluk különleges cucc mindenből én már rendeltem onnan
2017. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!