Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az Ipanema szandálokról?

Figyelt kérdés

[link]


Tartósak, megérik az árukat? Több szezont is kibírnak?



2017. aug. 16. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont olyan van mint ami a linknel.

Hat tartosnak nem tartos, 1 szezont bir max, de az arukat abszolut megeri szerintem. En imadom, nagyon kenyelmes, neha strandpapucs helyett is ezt hasznalom mert olyan mintha papucsban lennek csak kenyelmesebb mert nem lepek ki belole. Nekem mar masodik eve van ez es azt csibal9m hogy nyar elejen rendelek mert akkor az elozo evi le van ertekelve kb 4 ezer forintra es igy abszolut megeri. Amugy meg ha alabadon van senki nem latja hogy ez a tavalyi kollekcio. Ja es amugy kicsit rossz a meretezesuk szoval egyel nagyobb meretet rendelj mint ami kell. Nekem 38as a labam de ebbol 39 kell. De asszem az oldalon is fel van tuntetve hogy nagyobbat rendelj. Temelem segithettem. 14/l

2017. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem vagy 4 éve van meg ugyanaz, szóval nagyon tartós, kényelmes és imádom.
2017. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van amilyet linkeltel,es ez volt a 4. nyar,amikor hasznaltam. Nagyon szeretem,kenyelmes es mindenhez illik. Nincs semmi baja,a talpamnal nyilvan kopott mar,de egyebkent nem lehet megallapitani rola,hogy 4 eve viselem.
2017. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is már vagy 4-5 éve megvan, és egyszerűen imádom. Az egyetlen szandálom, ami ilyen sokáig tartott. Nincs se meglazulva, se lekopva. Mivel én lábujjközti fazont választottam, ezért néha kidörzsöli a két lábujjam közét, de max ennyit tudnék felróni...ez is csak abban az esetben, ha extrém meleg van és izzad a lábfejem. Amúgy teljesen kényelmes. Én teljes áron vettem, de egyáltalán nem bántam meg. Mert ha azt a 12ezer forintot leosztom a 4 évre, pont ott vagyok, mintha évente újat vennék. És sikerült olyan stílusút választanom, ami még ki sem megy a divatból. Sokan meg is dicsérik :)
2017. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!