Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek csini egy farmersz...

Szerintetek csini egy farmerszoknya egy leggings-szel? Kaptam egy szoknyát, de ahhoz túl rövid, hogy magában hordjam:D

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akkor add el, mert farmerszoknya leggings-szel ízléstelen. De persze ha neked tetszik vedd fel, mindenki maga dönti el, ez csak az én személyes véleményem.
2017. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is ízléstelen a kettő együtt.
2017. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem ízléstelen, csak olyan nyolcvanas évek hatású.
2017. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem se jó a kettő együtt 👎.
2017. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Pont jó együtt a kettő és amúgy így kéne hordani mert a leggings önmagában egy vastag harisnya amit kevesen tudnak.
2017. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Izléstelen akkor ha önmagában hordják!
2017. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
A leggings egy vastag harisnyának felel meg, de én hűvösebb időkben hordanám úgy még jól is állhat. Egyébként miért zavar hogy ennyire rövid a szoknya? Jó megértem ha nem akarod így hordani van akit zavar van akit nem, ez egyén függő igazából.
2017. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!