Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női táska iskolába?

Női táska iskolába?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, és szeretnék egy új táskát venni. Ti tudjátok, hol találok olyat, ami strapabíró de egyben divatos/nőies is? Arra gondolok, hogy azért lehessen bele pakolni füzeteket, tolltartót innivalót, uzsit is, és ne szakadjon le ennyitől a füle. Eddig ilyet hordtam, de most nem találok sehol ahhoz hasonlót.

2017. aug. 21. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondolsz? Én is ilyet hordok. Pontos helyet nem tudok mondani, hogy hol kapsz strapabírót. Én annak idején jó pár boltot végigjártam, mire megtaláltam a mostani táskám. Szerintem te is indulj el ott ahol laksz, vagy ha kis városban élsz, akkor érdemes bemenni nagyobb városba plázába.:)

2017. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz drágát akkor H&M.Ha viszont lehet kicsit drágább akkor MK-t ajnánlanék azok nagyon starabíróak.
2017. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Igen, ilyesmire :) Az előző a H&M-ből van, de már kicsit ramaty állapotú már és meg is untam. Én is azt a stratégiát követem mint te, csak bíztam benne hogy hátha valaki bedob ide egy csodahelyet ahol tutira lehet ilyen táskát kapni :D


Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 22. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nike/adidas shop ,hervis
2017. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!