Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vásároltok legszívesebb...

Ti hol vásároltok legszívesebben melltartót, melyik üzlet/márka a legjobb ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Bonprix-ről szoktam rendelni, boltokban eddig csak D volt a legnagyobb, amit láttam.

7 ezerért nem fogok venni, vannak még plázákban ilyen kis no name fehérnemű boltok, onnan vannak a legstrababíróbb melltartóim.

2017. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Triumph a kedvencem.

Lehet, hogy egyszerre sok az a 7-10 ezer forint, de ha vigyázol rá, 3-4 évig simán hordhatod.

2017. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is csak Triumph és M&S van (ez utóbbi már megszűnt). Elég nagy kosár kell (E vagy F), az olcsó noname cuccok nem jók. Neten rendeléssel nem vesződök.
2017. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nekem teljesen átlagos a mellméretem, talán a hátam egy kicsit szélesebbnek mondható, 80B-t hordok.

A legkényelmesebb melltartóim a kínaiból vannak, talán 1500Ft volt darabja.

Nekem megéri, mert átlagos/kisebb mellem van viszonylag, de akinek nagyobb melle van, annak jobb inkább drágább melltartót vennie, a jobb tartásért/nagyobb kényelemért. Illetve a nagyobb mellel rendelkező lányok nem biztos, hogy kapnak megfelelő méretű melltartót a kínaiban, ezért is ajánlatos inkább fehérneműre szakosodott boltokban nézelődniük, mégha egy kicsit borsosabb árat is kell fizetni ott egy melltartóért.

2017. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 80B-s mellem van,a Tezenisben mindig talalok olyat,ami jo ram.
2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Elég széles a vállam, viszont egyáltalán nincsenek nagy melleim, Tezenisben és J.pressben szoktam vásárolni, szépek és kényelmesek

Egyszer szeretnék beruházni egy Triumphos melltartóra, de eddig csak rosszat hallottam róla

18L

2017. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Tchibo
2017. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
75/B vagyok, nagyon nehezen talalok megfelelő melltartót, push up-ost hordok. Egyszer egy esküvőiruha kölcsönzőben talaltam meg veletlenül a kedvenc-kedvenc melltartómat, amiből 4-et vettem, 5000/db, ötödik éve hordom. Pierre Cardin.
2017. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Én 75/B-s vagyok ezért nehezen talalok megfelelo melltartot, mert hol itt, hol ott nem tart szepen vagy eláll, vagy tényleg nagyob laposnak tűnök benne..de azért a tezenisben lehet jókat találni én legutóbb csak úgy bementem a tezenisbe és 2db új melltartóval mentem haza mert leárazáson 2500ft-ert vettem darabjat es megse kinai szoval nem gagyi. Én ezt ajánlom triumphban szerintem el vannak szállva az áraktól oké hogy megveszel egyet közel 10.000ft ert es az kitart 2-3 évig, de én inkább veszek a tezenisben 3,4000ftert egy evben 2szer vagy 3szor nekem jobban megéri igy
2017. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
61%

A Bonprixről rendeltem két éve 75E-s melltartókat, de sajnos kicsik már, ezért egy ideje két 6 éves 80F-es Triumphot használok. Darabjuk már nemtudommilyen 20%-os kuponnal is 8-9 ezer Ft volt, mondjuk lényegesen jobb a minőségük, erősebb a tartásuk, anyaguk, mint a bonprixeseknek...

De ezek se a legjobb méretűek, kicsit szorítanak, 80G körüli lenne jó. Mostanában gardrobcsere.hu-ról próbálnék vásárolni (ha visszaírnának az eladók), mert jelenleg a kb. 7500 Ft/3db bonprixes csomag is drága.

2017. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!