Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A matrózblúzt a hosszúnadrágon...

A matrózblúzt a hosszúnadrágon kívűl hagyjam, vagy tűrjem be?

Figyelt kérdés
Most leszek gimis elsős, és mondták, hogy nem muszáj szoknyába menni. Amúgy is utálom, meg főleg ha szar lesz az idő akkor végképp nem venném fel. Nadrággal viszont nemtudom, hogy vegyem fel. Felpróbáltam magasderekú fekete nadrággal, meg normál nadrággal is. És hát nem tudom.. Betűrve se szép, és kitűrve se. Szoknyám meg a lenge típus, nem a rámfeszülős. Ha oda betűröm, ugye nem baj? Felsőbb éves lányok segítsetek légyszi!

2017. aug. 26. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz körbe a leendő osztálytársaid között, ha tudsz. Bár én mindig betűröm :D.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Szerintem ne tűrd be! Nem is értem, honnan jött ez a dolog manapság... A magasderekú nadrág úgy néz ki jól, ha nincs betűrve, hanem a blúz alatt van!
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Eszedbe ne jusson betűrni, az nagyon gáz! Hagyd kívül, szabadon.
2017. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se tűrd be.
2017. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig ebbe az idióta magas derekúba mindig betűrik, máskülönben még valaki azt hiszi, hogy nem is magas derekú és akkor elviszi a divatrendőrség.
2017. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nem fogom betűrni! :)
2017. aug. 26. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan betűrném, különben hülyén néz ki, ahogy átdudorodik alatta a nadrág.
2017. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha karcsú vagy csak akkor tűrd be, a kicsit szelesebb a derekad, csipod akkor hagyd kivul. Gimis 17/l
2017. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én be szoktam tűrni. Monjuk rám egy kicsit nagy és ha nem tűröm be, akkor úgy néz ki, mint valami hálóing. :D
2017. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!