Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing + farmer párosítás esetén...

Ing + farmer párosítás esetén az inget be kell tűrni a nadrágba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne turd be` ha sexi akarsz lenni` ;)
2010. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
PEHH
2010. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 LeMarque válasza:

Nagyon szexi ha betüröd.

Ha övig er az ing akkor nemkell mert elegge gaz, ha meg öv alatt van akkor vegyel masikat :)

2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem úg ynéz ki jól ha felveszel egy tök egyszerű fehér pólót arra rá az inget kigombolva az a legtutibb:)
2010. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
na szóval én minden nap ilyen práosításban ölözök :D .....attól függ hogy az ing elegáns-e és szűkített-e...és persze a hosszától....de legfőképp a testalkattól....én nem vagyok alacsony 180...néha betűröm,néha nem....mindenhogy jó....betűrve is tud szép lenni egy ing...de ugye attól függ kin...szóval sportos elegáns ing,és ha kicsit magasabb vagy akkor szinte midnegy ha alacsonyabb akkor kitűrve
2014. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csuporka22 válasza:
Jó régi kérdés, de gondoltam én leírom, hogyan is hordom az blúzt a farmerral! Általában nem szoktam betűrni az inget a farmer
2016. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!