Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya harisnyával vagy...

Szoknya harisnyával vagy hosszú nadrág?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van ma, 34 fok. Sajnos holnapra van kozmetikushoz időpontom, így ma nem borotválhatom már le a lábam, és nem tudom a nagymelegben melyik jobb, szoknya átlátszó harisnyával, hosszú nadrág, vagy ha csak ignorálom a tényt és rövidnadrágot veszek. Szőke vagyok, illetve nem olyan vészes, de szerintem a napon látszana.
2017. aug. 27. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lesz a program? Igazából ettől függ, hogy melyik lenne a jobb megoldás. Ha harisnyában sem annyira feltűnő, akkor lehet az lenne a jobb.
2017. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van lenvászon nadrágod, akkor az.

Ha nincs, akkor rövidnaci.

2017. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én is mindig aggódtam, hogy jajj majd biztos nagyon látszani fog, meg mindenki engem fog nézni. Aztán rájöttem, hogy senkinek nem tűnik fel, még annak se aki mondjuk mellettem ül. Ha belegondolsz te se a lábszárát nézed meg először valakinek, messziről meg amúgy se látod. Szóval ne sülj meg csak ezért. Nyugodtan vegyél rövidnadrágot vagy szoknyát, hidd el nem fog az a pár pihe senkinek feltűnni. :)
2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maxi szoknya/ruha?? Én azt szoktam ha már égetö a helyzet de nem akarok megpusztulni
2017. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó kis szőke szőröd van, mit aggódsz? :D Az az szinte nem is számít szőrnek. Irigyellek.
2017. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!