Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki hamisított cuccokba jár?

Figyelt kérdés

Én nem ruhákra gomdolok hanem kiegészítőkre mint pl : táska öv napszemüveg óra stb...

Nem az ervart csúny illetve az elírt cuccokra gondolok hanem a rendes szép 1.1 es hamisítványokra .

Illetve ha ismertek valami jó oldalt ahol lehet ilyen cuccokat venni akkor írjátok már meg légyszives nekem , köszi !

Márkák : rolex , boss , louis vuitton , gucci ,guess



2017. aug. 29. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen is, meg nem is.


Ha azért hordja őket, mert tetszenek neki, de az eredetire vagy nincs pénze, vagy kellően józan és megfontolt ahhoz, hogy ne vegye meg annyiért őket, akkor azt mondom, teljesen oké a dolog.


Ha viszont azért hordja őket, hogy felvágjon velük, az egyszerre taszító önmagában a sznobizmus és a felszínesség miatt is (és ugyanilyen taszító lenne, ha eredeti márkát hordana sznobizmusból és felszínességből), és amiatt is, mert megjátssza magát, a hamisat igazinak láttatva.

2017. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem gáz, mert többség csak azért hord hamisítványokat, hogy rázza a rongyot. Soha életemben nem hordtam még ilyen cuccokat, és nem is tenném, mert akinek a ruhatára csak luxusmárkákból áll, az messziről felismeri, ha valakin hamisítvány van, és csak vicc tárgya lesz a szemében az illető.
2017. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Hiába "szép" hamisítvány, ha tök nyilvánvaló, hogy az illető nem engedheti meg magának az eredetit. Szerintem gáz.

Talán egy kivétel van, a Burberry mintás sál, mert az lassan annyira elterjedt hogy olyanok is hordják akik sose hallottak a Burberryről.

2017. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Gáznak tartom,mert lehet az akármilyen "szép"hamisítvány egy olyan személynek aki megengedheti magának az eredetit is már messziről látszik,hogy hamisítvány.Azoknak az embereknek pedig akik ilyeneket hordanak nagyrésze pont azért teszi,hogy belekerülhessen abba a rétegbe ahol nem hamisítványt hordanak.Ha megengedi a pénztárcád akkor vedd meg az eredetit,ha nem akkor nézelődj a saját árkategóriádban,vagy spórold össze az eredetire valót.
2017. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Èn igazából nem menőzésből hordanék ilyeneket hanem azért mert mondjuk a louis vuitton-nak vagy a guccinak tetszik egy táskája , azoktol persze énis irtózok akik menőznek az utcán a hamis vuitton-nal :)
2017. aug. 30. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

a te indítékoddal semmi baj nincs szerintem


kicsit más, de valahol mégis hasonló:

én is pl lassan 10 éve szerettem volna egy bizonyos luxuskategóriás órát, de hát hogy jövök én ahhoz? - de ezt a bizonyos órát gumi szíjjal is árulják. A bőrszíjas nagyon jól néz ki, a gumiszíjast szerintem 17 év fölött már magára dó srác nem venné fel. Mások is ezt gondolhatták, mert mostanra mindkét variáns kifutó modell lett, de míg a bőrszíjast eredeti áron vesztegetik még mindig, a gumiszíjas verzión 60% engedménnyel próbálnak túladni.

Így hát megvettem 10 év után a gumiszíjast, és veszek rá egy olyasmi bőrszíjat, mint az eredetin van, amit szerettem volna.


Szegény ember vízzel főz,de attól még ugyanolyan joga van a szép dolgokhoz, mint a gazdagnak.

Ebben nincs semmi szégyen.

2017. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Tudod az a ciki, amikor melléd állok eredeti dolgokkal pl a mozi előtt, és látom, sőt hallom, hogy a tiéd ordít a kamutól... Nagyon gáz, hidd el! Jókat szoktam mosolyogni... És nem azért, mert nagyképű bunkó vagyok, hanem mert amikor régebben "csak" 10ezer Ft-os táskára tudtam összespórolni, akkor sem jutott eszembe hamisítványt venni, hiába meg voltam őrülve az LV egy táskájáért... Vettem 10ezer forintért szép kis bőrtáskát, amire kaptam garanciát is, és nem ment tönkre 2 hónap alatt, mint egy vacak gagyi másolat. És sokszor megnéztem fotón az "álomtáskámat"... Örülök, hogy kitartó munkával elértem, amit régen elérhetetlennek hittem, hogy most sorakoznak a szekrenyemben a designer táskák. Talán ha beértem volna mindenből egy másolattal, ma nem tartanék itt, ahol, mert akkor lehet önmagamnak is az árnyéka lennék. Nem, nem egy táska miatt, mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat, hanem mert mertem nagyot álmodni, és küzdeni érte tanulással és kitartó munkával. Említhettem volna szép autót vagy házat amiket ámulva néztem, mert mindegyik összejött. Most ott lakom, ahol iskolába menet anno elment a buszom, és mindig elképzeltem milyen lehet itt élni. Szóval javaslom nézd meg azt a táskát jól, és tégy érte, hogy a tiéd lehessen! A másolat sosem lesz az igazi, és ezt te fogod a legjobban érezni. Ja, és a hamisítvány illegális!
2017. aug. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,bár nekem is van. Mondjuk az "CK" tanga,tehát nem mutogatom mindenkinek.

Igazából ennek van egy kis története közöttünk,barátnőm hozta nekem egy nyaralásáról,mint egyfajta "humoros" ajándék.

Az eredeti VS bugyim mellett van a fiókban. (Ezzel csak arra céloztam,hogy ha akarnék,vehetnék eredetit is.)

Viszont az rémesen gáz,ha valaki nagy divatházak logóival vág fel az utcán. Ha a vak is látja,hogy egyszerűen sehogy nem illik ahhoz az emberhez egy designer táska/sál,akkor mégviccesebb. A jéghegy csúcsa pedig a D&G feliratos póló,ami a mai napig látható néhány "divatos" nőn. Nyilván nincsenek vele tisztában,hogy ezek a divatházak nem pólónyomtatással foglalkoznak.

2017. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!