Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete zakóhoz illik szürke...

Fekete zakóhoz illik szürke nadrágot húzni? Ha igen, ehhez a kombinációhoz milyen ingeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elég idiótán néz ki bármilyen inget is vennél fel hozzá.
2017. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ha nem két öltönyről van szó, és az egyiknek felhúzod a nadrágját, a másiknak meg a zakóját. Mert az nagyon hülyén néz ki.

De egyébként a szürke és a fekete passzol egymáshoz.

Pl. egy farmer, vagy vászon nadrág tök jól néz ki egy zakóval.

2017. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi, előző, de nem értem a logikáját annak, amit írsz. Azt csak egyedül a kérdező fogja tudni, hogy a nadrághoz tartozik-e zakó, illetve a zakóhoz tartozik-e nadrág, de ha valójában két öltöny darabjait viseli egymással, az pont ugyanúgy néz ki, mintha egy magányos szövetnadrágot viselne egy magányos zakóhoz.

Ha csak nem speciális, alkalmi öltönyről beszélünk, mert azon mondjuk tényleg látszana, de egyébként nem.


Kérdező, ha a nadrág sötétebb a zakónál, az szerencsésebb párosítás, de azért a tied is elmegy. Inget mindenképpen a fekete-szürke-fehér színskálából válassz, elegáns férfi sosem visel egyszerre 2-nél több eltérő színt egy időben.


Egyébként én konkrétan az öltönyt is szeretem úgy viselni, hogy a nadrág és a mellény egyszínű, de a zakó másmilyen. Ez manapság nem divat, sőt, talán szentségtörés, amint az előző válaszoló írta, de az előző évszázadokban nagy divat volt, és nekem nagyon tetszik. :)

2017. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A farmert egyáltalán nem szeretem, felpróbáltam nem jött be...

Akkor veszek egy vászon nadrágot a zakóhoz :)

Köszi a válaszokat, ment a zöld! :)

Jöhetnek még válaszok :)

2017. aug. 30. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Fehér ing biztos jó, esetleg olyan szürke, mint a nadrág. De ahhoz látni kellene az árnyalatokat.

Ha a szürke nadrág alig világosabb, mint a zakó, akkor nagyon hülyén néz ki, kell jónéhány árnyalatbeli különbség, hogy láthatóan nem csak véletlen keverted a szürkét és feketét.

2017. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik! Neked is köszi a válasz! Van árnyalatbeli különbség, nem sötét szürke de nem is az a nagyon világos, hanem a kettő között.

Neked is ment a pacsi :)

2017. aug. 30. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy fekete zakóhoz középszürke nadrág jól állhat, esetleg bézs színű, vagy világosabb nadrág.

De a túl nagy és túl kicsit árnyalatbeli különbség nem mutat jól.

A fehér ing rendben van, ha nem akarsz fehéret, akkor mindenképpen olyat, ami a nadrághoz jól passzol, hiszen egy fekete zakóhoz bármilyen ing illik, de világos legyen a nadrág miatt.

2017. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5.ik neked is köszi a választ! :) ment a zöld
2017. aug. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!