Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy ingadozok...

Miért van az, hogy ingadozok a különböző stílusok között?

Figyelt kérdés

Tehát képes vagyok egyik nap szoknyában, magassarkúban és blúzban iskolába menni, másnap pedig már szakadt farmer, nadráglánc, tornacsuka meg valami bő póló van rajtam, harmadnap meg hosszú kötött pulcsi és sima farmer :D

Próbáltam megállapodni valamelyik mellett, mert sokan vannak akik beszólogatnak, hogy ne öltözzek mindig máshogy, hanem legyen valami stílusom, meg rendszer abban, hogy mikor mit veszek fel. De nem nagyon sikerül, mert mindig másik a "kényelmes". Ez változni fog idővel?

17/L, de ez azóta megvan bennem amióta érdekel mi van rajtam, tehát olyan 13 éves koromtól kezdve.



2017. aug. 30. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
17 éves vagy még csak, próbálgasd a stílusokat, szerintem ezzel nincsen baj! Majd pár év múlva kialakul:)
2017. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd kialakul, én is megkaptam a magamét, amikor 14 évesen elkezdtem mást is hordani, mint rocker pólókat, sötét farikat és tornacsukákat :) Most nekem is eléggé eltérő, pedig már lassan 20 leszek, de lassan azért kialakul. Nem tartozol senkinek semmivel, szólj vissza vagy engedd el a füled mellett, csak irigyek. :)
2017. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!