Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hány táskátok és...

Lányok hány táskátok és kistáskátok van? Akinek több van, ki tudja használni őket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár, nem is tudom, hogy mennyi. Viszont használni csak 3-at szoktam: a kicsit (azt hordom leggyakrabban), meg két nagyot (ha több cucc kell... fekete van meg fehér), amiket aszerint váltogatok, hogy melyik illik a ruháimhoz. Amúgy nem ilyen nagy szám táskákra kell gondolni, turkálóban meg kínaiban veszem őket. Legjobban viszont a hátizsákjaimat szeretem, munkába is azzal járok.
2017. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hátizsák, 1 hétköznapi es 3 alkalmibb táskám van. Egész jól ki vannak hasznalva.
2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kistáskám 6 darab van, nagytáskám pedig 9 darab. Ebből 2 kicsit használok, nagyból hármat. Igazából ebből is látszik hogy nincsenek kihasználva. Azért van belőle mégis ennyi mert van ami hirtelen megtetszett, megvettem, majd rájöttem később hogy ez mégsem olyan amit szívesen hordanék 17/L
2017. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 nagyobb táskám van, ezeket néha hátizsák helyett viszem suliba, illetve ha megyek valahova és több minden kell. Kistáskám 5 van, ezeket gyakran használom, kb ha sulin kívül bárhova megyek. A ruhámtól függően választom, hogy melyiket viszem magammal.
2017. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nap oldaltaskam van meg 1 hatizsakom es 3 kistaskam szinte mindet hasznalom
2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hát én tipikusan az a lány vagyok aki a fél életét belepakolja egy táskába és mindenhova azzal rohangál :D Ettől függetlenül van egy nagyobb, amit suliba hordok ha vinnem kell a laptopot vagy sok cuccom van. Van 1 kicsit már használtabb melóba. Van 1-2 alkalmi, ami annyira nincs sajnos kihasználva. Van 1 "mindig mindenhova" táskám, amit a legtöbbet használok, mindenhova illik. Meg 1 kicsi amibe a cigi, telefon, iratok belefér hogyha csak 1-2 órára elmegyek valahova. Meg egy sporttáska amit csak utazni vagy kirándulni hordok.
2017. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 kicsi van, 6 közepes és 5 nagy. Van amit nagyon ritkán használok, van amit meg folyton, de azért szoktam váltogatni őket hogy a ruhához és a helyzethez a lehető legjobban illjenek. Van pár ami utólag nem volt olyan jó vásár, mert nem tudom őket annyit használni amennyit gondoltam, de a többséggel nincs ilyen gond.
2017. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsi táskám nincs inkább kisebb kézitáska. Ebből van 2.

Nagyobb van 3-4.

Legalábbis ezeket hordom. A többi eladom vagy eladtam már.

Volt egy nagy obag mánia korszakom annak már vége de akkor volt hogy egyszerre 8 obagem is volt. Eredetik persze. Hála égnek ez a múlt már:)

2017. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!