Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy lánynak egy adott cipőböl a gyerek méret van, mert akkora a lába hogy jó rá?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy adidas cipő, a felnőtt 30.000 ft de a gyerek ami 36-os méretig van 17.000 ft.És szerintetek ciki ha egy lányon olyan van?Mert mondjuk jó a lábára és egyébként meg ugyanúgy néz ki csak nem 7 hanem 6 lyuk van a cipőfűzőnek, így meg ugye azt lehet hinni hogy hamisított?

2017. szept. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, ha jó rád vedd meg! ne érdekeljen ennyire mások véleménye
2017. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy nem ciki 36 os cipőm van 36 évesen 😁
2017. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Azért arra figyelj, hogy gyerek cipők talpkialakítása és szélessége egész más általában, mint a felnőtt cipőké, ezért akár komoly egészségügyi gondokat is tudnak okozni
2017. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Senki sem fogja nézni, hogy lyuka van.
2017. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gyerek sportcipőm. Ugyanolyan volt, mint a felnőtt, csak olcsóbb. Mondjuk az enyém 38-as, csak USA-ban vettem és ott van ilyen nagy gyerekméret is 😊
2017. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szerencsés :)
2017. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 36os lábam van és mindig a felnőtt részen veszek magamnak cipőket. Legutóbb egy nike cipőt vettem majdnem 30000 ft-ert 36.5os meretben nem is hallottam ilyenrol h a gyerek cipo olcsobb..pont nem erdekel nem fogok azert gyerek cipot venni attol hogy 36os labam van igen is lehet kapni a felnott reszen is 35os cipot is szoval szerintem ez nem feltetlenul csak gyerek meret..de ha neked jobban megeri akkor bem gaz hidd el ha neked nem ciki senki nem fogja az utcan megkerdeuni hogy hé neked gyerek cipod van?!
2017. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35-ös a lábam, szóval ismerős a helyzeted 😂😂

Egyébként mi ez a hülyeség, hogy kárt okozhat csak azért, mert "gyerekcipő"? Sokszor tök ugyanolyan, mint a felnőtt, csak pár darabot átraknak arra a részlegre és eladják dupla áron (ha 35-ös, akkor sokszor még drágább, mert extra méret).

Senkit nem érdekel amúgy ez egy sportcipő esetében, mivel nem nagyon lehet megkülönböztetni. Napocskás szandiban persze azért ne járj :D

Sok nagylábú női ismerősöm van egyébként és simán vásárolnak a férfiosztályon, mivel a tök ugyanúgy kinéző 42-es cipő a női részlegen kétszer annyiba kerül.

2017. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. szept. 2. 08:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Btw, sokszor láttam már, hogy a gyerekméretezés simán megy 38-39-ig vagy fiúknál 41-ig. Szóval könnyen lehet, hogy nem csak te vásárolsz titokban a gyerekosztályon :D
2017. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!