Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sarga gumicsizma hordhato...

Sarga gumicsizma hordhato utcara? Nagyon megtetszett egy de nem tudom nem ciki e. Esos napokra gondoltam persze

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a te stílusodtól függ, hogy mered-e majd hordani és tudod-e viselni. Ha a hétköznapokban amúgy is bevállalósabban öltözködsz, akkor semmi gond nem lesz vele, de ha inkább kicsit visszafogottabban, akkor lehet, hog kényelmetlenül érzed magad benne.
2017. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyámnak is megtetszett lehet egyet veszünk és váltogatjuk de mondjuk ő 40 eves úgy már ultraciki nem?
2017. szept. 5. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy ultrahülye.Ha tetszik,hordd,mit foglalkozol mással?
2017. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Még a fekete is nevetséges nem hogy a sárga!!!

De ha szeretnél mókamester lenni akkor tessék.

Érdekes hogy a férfiak hogyan oldják meg ezt a gondot esős időben...

2017. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csingilingg84 ***** válasza:

Persze, hogy felveheted, a lényeg az, hogy TE ne érezd benne magad kényelmetlenül benne. :)Nekem is van egy fekete fényes Hunterem, és imádom. :D Tetszenek színesben is. :)


Off:

Elegem van már ezekből a "férfiak is megoldják esős időben" típusú hozzászólásokat. Ki érdekel?? Ha valakinek tetszik, hagy hordja már!! Egyébként meg esős időben, mikor mindenki próbál nem sz**rrá ázni, ki nézi, hogy a másik miben van? Agyérgörcsöt kapok már ezektől... Mindenki foglalkozzon inkább magával, mások helyett. Pont.


Bocsánat az off-ért, de ez már kikívánkozott belőlem.

2017. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!