Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet csinos, elegáns,...

Hol lehet csinos, elegáns, fiatalos, jó minőségű női ruhákat találni?

Figyelt kérdés

Főként kosztümökre, blúzokra gondolok, irodai viseletre. Dress code nincs. Olyasmire gondolok, mint férfiban a Digel.

Semmi ismert (általam ismert) üzletben nem találok. Vagy öreges, formátlan darabok vannak, ami kb. egy 60 éves nőhöz illene, vagy még ahhoz sem. Ami fiatalosabb, az viszont komolytalan, nem kifinomult, olyan Amnesia stílusú.

Orsay-ban találok néha egy-két jó darabot, csinosak, de nem az az igazán kifinomult, és sok nadrág, szoknya nagyon el van szabva, vagy nem jó anyagból van.


2017. szept. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A Reserved sem jött be? Én is szeretem a kifinomult, nőies darabokat, és többnyire a Reserved-ben találok rájuk :)
2017. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van Graaf, Peek&Cloppenburg.
2017. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Reserved van nálunk, jártam oda régebben, de nem vettem ott semmit sem.

A másik kettőt nem ismerem. De megnézem neten, hátha lehet kapni valamelyik üzletben, ha márkaüzlete nincs is nálunk.

2017. szept. 11. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mango?
2017. szept. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Az sajnos megszűnt nálunk, de be szoktam nézni, ha látok valahol, amerre járok. De ott is nagyok sok elvont, meg elszabott darab van. Egyszer vettem ott egy fantasztikus kosztümöt. Több éve, de még mindig ugyanolyan jó. Ilyeneket keresnék, de ott sem láttam azóta ilyesmit. Szuper anyag, igényes kidolgozás, normális szabás, klasszikus, nem az a fajta, ami két év múlva már ciki lesz.
2017. szept. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!