Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igaz hogy a műszálas...

Tényleg igaz hogy a műszálas vagy nejlonból készült ruhadarabok, kiegészítők, alsónemük, nem egészségesek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg mert nem légáteresztők és nedvszívók. Hát alsóneműnél ez elég gáááz sztem.
2017. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alsonemunel a leggazabb, nagy esellyel kapsz gombat meg mindenfele nyavalyat. Abbol nagyon fontos, hogy pamut legyen es szellozzon rendesen. Az en borom speciel nem is birja a muszalas ruhakat, ekcemas leszek toluk egybol es vakarozok ket hetig. Nem szelloznek, ezert karosak a bornek.
2017. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csúpán egy nagy kérdésem lenne!

Ha valóban ennyire ártalmas akkor a nők miért viselik a nejlonharisnyát?😳

Ráadásúl sokszor zárt cipőbe?

2017. szept. 12. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Főleg melegbe nem jók a műszálas ruhák.

Cipőkbe kényelmesebb nylonharisnya, azért hordják, vagy szandálhoz, papucshoz, és jó vékony, azért is hordják, én is, ettől nem gombásodik a láb.

2017. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes.... Ettől nem pedig szintén zárt helyen van mint a tanga bugyi.

Nem értem mitől másabb ha az anyguk ugyanaz.

2017. szept. 12. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A női nemiszerv sokkal érzékenyebb, ott alapból jelen vannak a gombák és a nejlon bugyi nem szellőzik annyira így "befülled" a gomba pedig szereti a nedves meleg helyeket amire a bugyi rátesz egy lapáttal, persze van aki így se kap én csak nem szeretem hordani mert a pamut kényelmesebb meg nem érzem annyira bepállva magam, de a lábadnak ugyebár nincs olyan érzékeny baktérium háztartása mint a hüvelyednek,lábgombát általában fertőzés okoz nem magától alakul ki, a lébnak nem elég a nadves meleg környezet hogy secperc alatt begombásodjon (bár harisnyából is inkább mikorszálast hordok mert a nejlontól viszketek MINDENHOL.
2017. szept. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!