Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! A gumicsizmába vagy...

Lányok! A gumicsizmába vagy egy rendes csizmába, illetve bakancsba, mely kb. térdig ér, milyen zoknit húztok? Boka, hosszú vagy térdzoknit?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább hosszabbat. Nekem a bokazokni mikor azt vettem fel hozzá lejött a lábamról.
2017. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én térdzoknit vagy combzoknit szoktam húzni ilyen hosszú csizmához.
2017. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem van olyan osztálytársam, aki örökké bokazoknit hordott, télen a Deichmann-es bakancsába. Én személy szerint őszintén megmondom, nem tudom hogy miért jó ez, ha úgyis betűrte a csőfarmert a bakancsa szárába... És így meg nem számítana hogy milyen zokniban van. Gondolom nem akarta hogy annyira beizzadjon a bokája, mert egész nap az a bakancs volt a lábán. De egyre több ilyennel találkozok, még Martens-et hordó csajoknál is, az pedig szerintem tudja rendesen törni a lábat...


[link]

2020. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdés majdnem napra pontosan 3 éves. Emiatt az én válaszom már biztos nem lesz érdekes. Egyébként nem tudom, de szívesen kipróbálnám az autóvezetést bokazoknival és bakancsban télen, vagy egy meleg nyári napon hosszúszárú Hunter és bokazokni, mindkettő bokazoknival.
2020. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!