Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsot szeretné...

Acélbetétes bakancsot szeretnék venni, melyiket érdemes választani, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig a Steel bakancs tetszik a legjobban, kb 20k-m van rá. Mindenképp fel szeretném próbálni vásárlás előtt. Lány vagyok, de elég széles a labfejem, így szerintem fiu bakancsot veszek. +Kérdések

Nem nehéz mindig felvenni?

Nem nyomja a lábat?

Mennyi idő "betorni"?

Válaszokat köszönöm!



2017. szept. 15. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha kevés sorosat veszel akkor nem tart sokáig felvenni. A betörési időszak fájdalmas, nekem pár hétig tartott. De utána nekem nagyon kényelmes volt. Szerettem a steelt de azóta martensem van. Mindenképpen próbáld fel vásárlás előtt :D
2017. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát elég gyér lehet a képzelőerőd ha nem tudod 😂😂 csomó lány ismerősömnek van, akik még nem is melegek, de ha valami nem tetszik tovább lehet menni
2017. szept. 17. 06:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben lesz egy éves a 15 soros steelem. Rockpincéből van, fel is próbáltam mielőtt megvettem. Nagyon imádom igazából a súlyát kell megszokni én nagyon hamar betörtem pár használat után utánna 1x 2x nagyobb utakon törte a lábam de nem vészesen. Itt ott kicsit van egy kis kopott folt de nem feltűnő alig látszik. 10 sorosnál és attól lefelé elég kilazítani a cipőfűzőt a 20 soros meg cipzáros szóval azt könnyű felvenni. 15 sorosat a legnehezebb én ott a felső két sort nem is fűzöm be az alatta lévő 3mat kifűzöm a levételnél és befűzöm a felvételekor ez max egy 2 perces meló ha belejössz még kevesebb. Télen ajánlott a duplazokni mivel nem túl meleg. De viszont nyáron is simán hordható mert nem vészesen meleg valójában nincs bélése. Először fura lesz hogy a lábujjaidat nem tudod olyan szabadon mozgatni mert ott az acélbetét az orrában de simán megszokható. Valamit először lépcsőzésnél lefelé menet kicsit lefogja rántani a lában a bakancs de max egy hét és megszokod. Én a 10-15-20 sorosat ajánlom bár a 3 soros is baromi jól néz ki. Nincs belőle külön fiú meg lány csak uniszex de széles lábfejhez is tökéletes a lábadat meg nem nyomja. Remélem tudtam segíteni:D
2017. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az hogy végre nem egy rib.ncos tömeg cipőt szeretnék, ami két hónap után szét jön. Ha meg nekem ez tetszik akkor ezt fogom venni :)
2017. szept. 18. 07:12
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

A pattogós válaszolónak üzenem, hogy ez nem munkavédelmi bakancs. Csak szólok.

Nekem is 15 soros steelem van, lány vagyok, és nagyon szeretem. Minden cipőben kb 1 hónap után elkezd fájni a talpam meg a bokám (pl nyáron, tavasszal a tornacipőben) de a bakancs nagyon jól tartja a lábam, és annak ellenére, hogy a talpa belül kb egy egyenes sík, sokkal kényelmesebb.

Sokan szidják a steelt, hogy így szar meg úgy szar, de érdekes módon én már pár éve hordom, megjárt néhány fesztivált és kemény koncertet, 2 kisebb kopáson semmi baja nincs. Természetesen rendszeres ápolás mellett.

A betörés függ attól is, mennyire vagy kitartó. Én elsőre mindjárt egy 8 órás tortúrával kezdtem, a sarkaim felett 2 centi átmérőjű seb keletkezett, amik a mai napig is látszanak halványan :D

Télen csak ezt hordom, vastag zokni, a lábam egyáltalán nem fázik benne, bár a jégen ezzel is akkora hátast dobsz, mint a fene.

2017. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szidjatok nyugodtan, jól szórakozom. Amúgy meg ki mondta hogy tetszeni akarok bárkinek is? Nem úgy öltözöm, ahogy más mondja, hanem azt veszek fel ami nekem tetszik ;)
2017. szept. 19. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Férfiak lábát is ugyan úgy véresre töri a bakancs. Ortopédiai szempontból pedig lényegtelen hogy nő vagy pedig férfi hordja hiszen mind a két nem részére gyártják.

Városban is indokolt viselet a bakancs. Pl a mai essős időben a bakancs legalább nem ázik be, ha pedig koncertre megy az ember lánya és pogózik akkor legalább nem érzi meg ha véletlenül ráugranak a lábára a 80-120 kilós rockerek/punkok/metálosok stb


Sajnálom ha neked csak az a nö aki 10 centis magassarkúba tipeg és csini kis egyberuhácskát hord. Sajnos úgy látszik hogy annyira felszínes és ostoba vagy hogy képtelen vagy elvonatkoztatni a külsőségektől.

Meg azért azon sem ártana elgondolkodni hogy az teljesen oké hogy te a női részlegről szerzed be a sztreccs nadrágjaidat aztán nyafogsz azon, hogy esetleg pár gyökér melegnek néz és azt szajkózod, hogy bezzeg a nőknek mindent szabad meg a kettős mérce stb... és egyébb picsogások. De egy nő/lány ne hordjon bakancsot mert egy nőnek nem jár ki egy kényelmes és tartós lábbeli hiszen ez csak a férfiak kiváltsága. Mi nők ha nők akarunk maradni akkor nyomorítsuk meg a lábunkat azokban a 10 centis magassarkúkban hiszen csak abban csábos a nők járása. Másban tramplik vagyunk. Hát gratulálok...

Na ilyenkor bezzeg nincs kettős mérce.Te oszthatod a csajokat mi?!

Mégis ki a fenének gondolod magadat te egomán, csökkent értelmű, hímsoviniszta, frusztrált kis pukkancs?



Amúgy kérdező:

eleinte biztos elfog tartani egy ideig a bakancs fel le vétele de ha már meglesz egy ideje akkor rutinosan, pillanatok alatt fel vagy le tudod majd kapni.

Nekem kb 2 hétig tartot a Steelem betörése. Véresre törte a lábamat ezalatt a 2 hét alat de nekem minden új cipő feltöri a lábamat úgyhogy ez nem volt újdonság. Ha már betörted akkor nagyon kényelmes és praktikus lábbelid lesz.

2017. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Szia, én nem tudok neked segíteni csak abban, hogy nekem a Deichmann-ban mutattak egy ilyet kis "kütyüt", ami elvileg betöri valamennyire a cipőt, hogy ne fájjon a lábad.. Esetleg te is vehetnél olyat, sámfa a neve, de ne a műanyagot vedd meg, hanem a fát. Arra is jó, hogy tároljuk rajta a cipőt, így nem törik meg például az orra
2017. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Tudod én csak magamnak akarok megfelelni. Nem is akarom hogy utánam fordúljanak a pasik mert nem akarok mindenkinek tetszeni nem akarok csak egy darabb hús lenni senki számára sem. És nem akarok csakis a nőiségemet előtérbe nyomva érvényesülni.

Van párom aki nem egy drogos kis senki. Ő úgy szeret ahogy vagyok. Mert ő nem a ruhákat szereti rajtam hanem engem. Mert amúgy csinos is tudok lenni. Ha akarok. De nem fogok minden nap puccparádézni az utcán. Ez meghagyom a gőrcsös megfelelési kényszeres embereknek

Vicces hogy mindig ezzel a pártalálós baromsággal jössz. Azt hiszed, hogy ezzel majd jól odamondasz az embereknek aztán ez sosem jön össze. Amúgy hordjad csak a női sztrecs nadrágjaidat de akkor ne pampogj ha valaki acélbetétes cipőt vesz magának nő létére. Mert nagyon álszent és nevetséges dolog ez tőlled.

Egy felszínes kis senki vagy akinek csak itt a neten nagy a szája. Ha látnál az utcán be se mernél szólni. Mert az olyan nethuszárok mint te a való életben csendes jelentéktelen kis senkik. Akik a felgyűlt frusztrációikat anonim módon random ismeretlen embereken próbálják levezetni.


Ja amúgy tényleg kényelmes lábbeli. Nem mindenkinek töri fel a lábát mert ez egyén függő.

2017. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas, hogy embereknek van ideje ezen vitatkozni itt, hogy ki, mit visel. Hadd hordja már mindenki azt, amit akar.. Ha neked nem tetszik, akkor majd nézhetsz utána az utcán kaján vigyorral, ha ez boldogít de hidd el, hogy nagyon sok férfi van, akik nem melegek és kifejezetten a rocker csajok jönnek be nekik, nem egyet ismerek is személyesen.
2017. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!