Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát szerezzek szalaga...

Milyen ruhát szerezzek szalagavatóra ha sovány vagyok és kicsi?

Figyelt kérdés

Keringőzni fogunk, illetve utána a vacsorára is kéne "valami". Előbbire báli ruha kell, de fogalmam sincs, mi állna jól. Alacsony vagyok (155 cm) és sovány, a mellem kicsi és az alakom sem annyira nőies.

Melyik az a ruha, ami ilyen alkaton jól áll?



2017. szept. 15. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a hajam nem tudom, mennyit ront az összképen. Eléggé sok, hosszú, göndör, olyan "loboncos", de mindig összefogom, szalagavatón viszont nem tudom, hogy nézne ki egy sima copf.
2017. szept. 15. 20:08
 2/4 anonim válasza:
Menj el egy szalonba és böngészd végig. Lehetőleg még mielőtt elfogy a ruha. Ha kicsi a melled, valószínűleg érdenes olyan ruhát választani, ami pántos/vállas/tartja valami más is odafönt. Egyébként én is ugyanezzel a problémával küzdök. A hajadról esetleg beszélhetsz a fodrászoddal, ha van olyanod, vagy nézegess youtube videókat, hátha találsz kedvedre való frizurát.
2017. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pántosat vegyél azok bénán néznek ki, nálunk senkin nem volt az. Ha elég szorosra meghúzod a fűzőt, egészen biztosan nem fog lecsúszni. Ha nincs mit kitenni, akkor olyat érdemes felvenni, ami nincs nagyon bevágva középen a mell részen, szóval valami ilyesmi: [link]

Vacsorára koktélruha kell? Én mindenképp olyat vennék fel, ami térd fölé ér, hogy ne keltsen olyan hatást, mintha túl nagy lenne. Hozzá egy nagyon magas sarkú cipő. Valami ilyesmi ruha például tök jól nézne ki szerintem [link] (Natalie Portman, aki a képen van 160 centi és kis melle van), mert ebben nem látszik, hogyha lapos a segged, viszont kihangsúlyozza a vékony derekat és lábakat. És persze elmennék fodrászhoz.

2017. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A báli ruha olyan legyen, ami felül zártabb és jó nagy szoknyája van.

[link]


Nem tudom, vacsorára át kell-e öltözni, de próbálj fodros, hagymaszoknyás ruhát keresni.

2017. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!