Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki gyakran vásárol a H&M-ben,...

Aki gyakran vásárol a H&M-ben, megtudná ezt mondani? Illetve mi a véleményetek a női bomberdzsekiről?

Figyelt kérdés
Ha pólóból 32-es méretet szoktam onnan venni, akkor szatén bomberdzsekiből is ilyet rendeljek? A póló az egész szűk, de nem túl felszülős, így szerintem dzsekiből is ilyet rendelek. Illetve mi a véleményetek a női bombetdzekiről?

2017. szept. 16. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van onnan 2 bomberem. Alapbol 36 a meretem.

Az egyik dzsekit 32-esben vettem meg, mert az volt jo ram... 36-os ugy nezett ki rajtam mintha valami 42-es lenne

A masik pont jo lett ram.

Hat, en azt tudom ajanlani, hogy rendeld meg eloszor a normalis meretesben es ha nem jo, kuldd vissza es rendelj egy kisebb/nagyonbat

2017. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Én dzsekiből mindig egy-két mérettel nagyobbat szoktam venni, bár függ a személyes preferenciádtól, meg nylván a dzseki fazonjától, meg hogy mit akarsz alá venni. Én szeretem, ha a dzseki kicsit bővebb, mert az sima pólóval szerintem vagányan néz ki, de bőven alá tudok venni akár vastagabb pulcsit is októberben-novemberben.


Ha tetszik a bomberdzseki, akkor vegyél olyat, én már két éve túl vagyok a bomberdzseki mánián, szóval engem nem nagyon izgatnak fel.

2017. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!