Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ebben az őszi hidegben mit...

Ti ebben az őszi hidegben mit vesztek fel reggel?

Figyelt kérdés
Holnap reggelre például 8-9 fokot mondanak. Ti mit szoktatok ilyenkor felvenni? Fiúk és lányok is írjanak:)

2017. szept. 17. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó meleg pufi mellényem, általában azt egy hosszú ujjúval. Ha meleg lesz délután akkor meg csak belegyűröm a táskámba mert nem gyűrődik. A másik kötelező darab meg a bőrdzseki, alá egy rövidujjú. Ha meleged van meg a derekadra kötöd. Plusz általában jól szellőző tornacipő vagy topánka.

De amúgy nincs tökéletes megoldás. Ez az őszi idő sajnos ilyen, reggel megfagysz délben megsülsz. Vagy fagyoskodsz reggel, vagy délben már 6 kiló ruhát cipelsz a táskádban.

2017. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kapucnis pulóver, kabát, poló, faerme, bőr converse cipő.

33/F

2017. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Farmer, póló, pulcsi, kötött poncsó.
2017. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
6%

Szerintetek a bokacsizma gáz , ha holnaptól felveszem ?

Őszi bokacsizma

2017. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz szerintem, főleg most pár napig mert elég hidegeket meg esőt mond. Ki kell próbálni, ha napközben nincs benne meleged akkor okés. Én már túlnőttem a divatoláson, nem fagyoskodok. Ha csizma kell akkor csizma kell. :)
2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ez az az idő, mikor reggel szétfagysz, délután meg pólós idő van. Én meg inkább az vagyok, aki reggel fagyoskodik, minthogy délután cipeljem a kabátot, úgyhogy eddig csak egy kardigánt vittem. Mondjuk meg is lett az eredménye, mert benyeltem egy kis náthát, úgyhogy holnaptól már a farmerkabátomat viszem meg egy vékony sálat is. És szerintem nem gáz a bokacsizma, nyugodtan mehetsz benne holnap.

21L

2017. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Farmernadrág,valami póló,valamelyik bőrdzsekim,a cipő mindig változik mindig ami épp megy a ruháimhoz..
2017. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A paplant, és alszok 10-íg.
2017. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Reggel egy ilyen kabát még nagyon meleg lenne szerintetek?


[link]

2017. szept. 17. 21:46
 10/15 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: Szerintem nyugodtan felveheted.
2017. szept. 17. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!