Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szigethalom környékén hol van...

Szigethalom környékén hol van ilyenre lehetőségem?

Figyelt kérdés
Kiválogattam a régi kinőtt ruháim és még szeretnék válni tőlük, csak nem tudom ezt hol tehetném meg. Valaki tud valamit? A ruháknak egyébként semmi baja nincs, csak nem jönnek fel rám.

2017. szept. 19. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Boutique Studio Szigetszentmiklós.

Márkás jó állapotú ruhát bevesz bizományi értékesítésre.

Facebookon keress rá.

2017. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont nem túl márkás ruhákról van szó. Ráadásul legtöbb gyerek ruha amit az oldalon nem is igazán láttam, szóval olyan hely kéne ami azt is beveszi.
2017. szept. 20. 07:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt a környéken sajna ilyen nincs. Marad a jofogas vagy a ruhagyujto konténer 😊
2017. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csepelen a Kossuth Lajos utcában van egy adománybolt, ott biztos, hogy szívesen átvennék a ruhákat, de mivel adományról van szó, fizetni nem fognak cserébe.
2017. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen adnám én jó célra a ruhákat viszont sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy ingyen odaadjam. Ezekből a ruhákból szándékozom újakat venni amik jók rám. Olyan hely kéne, ha bárki tud ilyet. Van pár olyan is ami már eleve kicsi volt rám mikor kaptam, szóval még címke is van rajtuk.
2017. szept. 20. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogyjál Renike! Akkor talán rád jönnek. :)
2017. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már pedig ha nem markasak akkor nem sok esélyed van eladni.

Turkalokban is zömmel márkás cuccok vannak, neten is csak a trendi márkás ruhákat lehet eladni....

2017. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is igaz, lehet már nincs sok esély. Egyébként a gyerek ruhákat ha kinövi az ember, akkor abba már nem tud belefogyni. Sajnos nem tudok annyit fogyni hogy újra 140 centi magas legyek. ;)
2017. szept. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!