Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a megbízhatóbb felület,...

Anc kérdése:

Melyik a megbízhatóbb felület, ha használt ruhát szeretnék vásárolni? A Facebook Marketplace vagy a Vatera?

Figyelt kérdés
Szeretném felfrissíteni a ruhatáram, de környezettudatos vásárlóként inkább a használt holmikat részesítem előnyben. A Facebook új funkciója, a Marketplace nekem nem tűnik olyan megbízhatónak, viszont Vaterázni sem Vateráztam még, de talán ott szimpatikusabb, hogy van értékelési lehetőség, kicsit könnyebben lekövethető az eladó. Ti mit gondoltok erről?

2017. szept. 20. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem próbáltam még, én gardróbcserézni szoktam. Ott is van értékelési felület :)
2017. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gardrobcsere.hu

Sok klassz cuccot adtam vettem cseréltem már ott.

Érdemes persze ott is körültekintéssel vásárolni mert csalók mindenhol vannak de azért nem olyan rossz a helyzet.

2017. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!