Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tetszik nektek ez a...

Lányok! Tetszik nektek ez a cipő? Hordanátok? Milyen korosztálynak való? Egy 16 éveshez illene? 16/L

Figyelt kérdés

A nike meg adidas meg hasonló cipőket nem szeretem...


[link]



2017. szept. 20. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem hordanám. Nekem más a stílusom. Szerintem egy 16 éves lányhoz más cipő illene. Ez olyan öreglányos vagy tanárnős.
2017. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nekem van egy nagyon hasonlo cipom csak az puma de ugyanilyen nagy gumi talpa van es fekee, en imadom😍😍 mindenhez passzol, meg iskolai unneplohoz is felszoktam venni. 15/l
2017. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Hat szerintem ez förtelmes..olyan mintha egy mostanaban nagyon felkapott puma cipo ocsmány utánzata lenne..egyszeruen nem is értem..ne haragudj de szerintem nagyon nem szép cipő ha ilyen talpu cipot szeretnel inkabb vegyel akkor egy pumat de ez igy ebben a kivitelben sehogy sem lesz jo azt tekintve hofy 16 eves vagy..ezt egy 40es non tudnam max elkepzelni de meg azon sem tetszene..ne sertesnek vedd ez az en velemenyem ..15/l
2017. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha jól állna a lábamon és kényelmes is lenne, akkor hordanám:) Korosztályban is passzol szerintem, fiatalos cipő. 20l
2017. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik, ormótlan. Sokkal csinosabb, nőiesebb cipők is vannak sportos kivitelben.
2017. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó vagyok. Néhány ötlet:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, nem az én stílusom. De ha te jól érzed magad benne,tetszik is akkor vedd meg. Van egy barátnőm, akinek ilyen cipője van és mivel imádja, tudja hordani magabiztosan, jól is áll neki.

25N

2017. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Puma classic seude platformot.
2017. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Minek vegyek egy Puma cipőt? Csak azért mert az most menő és márkás?

Ez a ccc cipő legalább bőrből van..

2017. szept. 22. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik és simán hordanék ilyet!:)

18/L

2017. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!