Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találta ki, hogy...

Hogyan találta ki, hogy milyen stílusú legyen a menyasszonyi ruhád?

Figyelt kérdés
Olyan sok stílus lehetőség van, megnehezíti a helyzetet, hogy viszonylag szerencsés alkatom van (magas, vékony), nincsenek különösebb testi hibáim.
2017. szept. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Felpróbáltam őket, azt választottam amelyik a legjobban állt.
2017. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pinteresten nézegetek folyamatosan, aztán próbálgatás, melyikben érzed magadat kellemesen.

Szerintem nagyon testhezálló, szűk ruhát ne válassz, hiszen egész nap táncolsz, talpon vagy, puszilkodsz, eszel-iszol.


Én személy szerint pamutból fogom csináltatni a ruhámat, lengére, a derekánál behúzva, mély dekoltázzsal. Lehet benne izzadni, mosható, könnyű benne mozogni. Mivel földig ér, lehet hozzá lapos cipőt is húzni, ami nem hátrány:)

2017. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sima pamut vagy valami különleges anyagkeverék?
2017. szept. 20. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A pamuton jobban meglátszik az izzadság.
2017. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lenes-pamut keverék anyag. Olyasmi, amilyenből a régi, paraszti menyasszonyi ruhák voltak, mégis egyel finomabb.
2017. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én kacérkodom azzal a gondolattal, hogy háromnegyedes,bő szoknya.

Csak remélem a vidéki násznép nem kap szívrohamot:))

Amit nem akarok,amit minden második menyasszony visel, teljesen váll nélküli felsőt.

Ez az egy biztos.

2017. szept. 20. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ebben igazad van. Pláne, amikor olyan lány veszi fel a ruhát, akinek a testalkatából adódóan nem "kéne?" pántnélkülit húznia, mert nem előnyös.

De neki az kell, mert az a divat. :D


Egyébként szerintem nagyon sokat dob a ruhán a pánt vagy az ujj. Nagyon elegánssá teszi.

2017. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!