Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyiregyhazan van zara, hollist...

Cecee kérdése:

Nyiregyhazan van zara, hollister, pull&bear, bershka uzlet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Bershka Nyíregyházán nincs, legközelebb Debrecenben.

Zara sincs, de Debrecenben az is van. Zarával majdnem szemben van a fórumban Pull and Bear is.

Hollister..na ne viccelj már.


Ami van: [link]


[link]

2017. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mielőtt Pestre kerültem, ezek létezéséről sem tudtam. :D Nyíregyházi vagyok.
2017. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korzot azt ink hagyjuk :D nulla egy hely
2017. szept. 21. 18:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Forumba szoktam vasarolni, csak en szabolcsi vagyok.. Es jobb lenne ha lenne itt a kozelbe vakami normalis uzlet!
2017. szept. 21. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Most miért? Korzó is van olyan, mint Bp-n mondjuk a Sugár vagy a Mammut. Az ilyen bevásárló központok egyre mennek. Annak idején nem volt népszerű a korzó megépítése, lévén hogy ott a pláza, ehhez képest előbbi ma már jóval népszerűbb és modernebb is. Mondjuk igaz, mindkettőre ráférne a csinosítgatás: a plázával küllemben illene valamit kezdeni, a korzóba meg illene végre mondjuk egy mozit is betenni, esetleg egy bowling pályát. Annyi baj van a korzóval hogy üzlet hátán üzlet van, ami jó, csak akkor már tényleg tehetnének be egy-két nagyobb márkát is. Vagy talán azt hiszik, itt nem lenne célközönsége.
2017. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!