Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Intimissimi melltartó vélemények?

Intimissimi melltartó vélemények?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy intimissimi melltartót, nagyon kényelmes, imádom (merevítő nélküli push up, ha érdekelne valakit), de az ára elég borsos, 10 ezer Ft... szerintetek megéri?

2017. szept. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én csak náluk veszek melltartót, mert a többi márka (Women's Secret, Triumph, stb) nekem nem vált be, mert hamar tönkremennek. Évek óta van két merevítő nélküli melltartóm, amit náluk vettem, mindkettő nagyon kényelmes és nem nyúlnak ki. Én nagyon ajánlom!
2017. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg, ez 5-10 ev mulva is melltarto lesz. Hosszu tavon sokkal jobban megerik ezek a dragabb darabok, mint allandoan kidobalni a tonkrement parezres melltartokat.
2017. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg drága de megéri szerintem is az árát.
2017. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága? Alsóhangon itt kezdődik egy normális melltartó... A márkáról nem tudok véleményt mondani, nem gyártanak a méretemben.
2017. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!