Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű sportzakót...

Milyen színű sportzakót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Igazából az is érdekelne, hogy milyen ing-sportzakó(+farmer) színpárosítások szoktak jól kinézni.

Előre is köszi a válaszokat!



2017. szept. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sötétkék, esetleg szürke, középkék, ezek a legjobban kombinálható sportzakók. A feketét nem ajánlom. Az ing világoskék vagy hófehér legyen, enyhe minta (vékony csíkok vagy kis kockák) is jól néz ki. A farmer tipikusan sötétkék, esetleg normal kőmosott.
2017. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szürke van, arra szoktam figyelni, hogy az ing pár árnyalattal legyen világosabb. Hozzá klasszikus kék farmer, és meg is vagyunk.
2017. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zakót semleges színben vennék kivéve ha nem csak 1-et akarsz venni mert akkor belefer plusz egy élénkebb színű.

Pl egy szürke és mellé akár egy kék vagy bordó.

Farmerrel jól néz ki és alá ing vagy póló. Szerintem mutatosabb ha a a zakó sötétebb mint ami alatta van.

2017. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!