Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki segitene hogy hogyan...

Valaki segitene hogy hogyan oltozkodjek divatosan?

Figyelt kérdés
El tudnatok mindani hogy most nagyjabol mi a divatos, ugy atlag ruhakban, esetleg linkeket tudnatok kuldeni? Nemsokara megyek vasarolni es picit szeretnem felfeissiteni a ruhataramat😋 Ebben szeretnek segitseget kerni. Az erdekelne, hogy most mi a stilusos a kozepiskolas lanyok koreben😊 Melyik boltokban szoktatok vasarolni?

2017. szept. 21. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz menni a tömeg után? Miért nem nézel a neten különféle outfiteket? Aztán majd azt veszed, ami neked tetsző, nem pedig azt amit az aktuális trendek görcsösen diktálnak. Nem szeretem a klónokat...
2017. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bershka - tele van tömeg/divatos cuccokkal. Minden 4. pesti lány onnan öltözködik

Zara - drágább valamivel, de megéri. Ki lehet fogni jó darabokat elegánstól átlagosig.

Szerintem ha ezekbe az üzletekbe bemész nem fogsz "nem divatos" ruhákat venni.

Pl: mommy jeans, szaggatott gatyák, sima testhez álló gatyák, tüdőnadrág (bár szerintem azt csak akkor ha jó alakod van, felesleggel nem szokott szép lenni)

pólókból meg elég tág ez a fogalom... szitne mindegyik, ami nem feltűnősködő és különcös.

2017. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a neten angolul. Boy, girl fashion, teenage, woman, new trends ilyesmikre.
2017. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb divat pinterest.

2017. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel mar birka.

Azt hord, ami tetszik es jol all.

2017. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!