Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyrészes fürdőruha ciki 23...

Egyrészes fürdőruha ciki 23 évesen?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a párommal és az ő barátaival fogunk menni jövőhéten az Aquaworldbe. Én nem igazán szoktam strandra vagy uszodába járni, ha megyek, akkor is egyrészes fürdőruhát veszek fel, mert a hátamon van egy heg, amit nem szívesen mutogatok másoknak. Most amúgy egy egyszerű fekete pánt nélküli fürdőruhám van.


A páromat nem zavarja, de félek, hogy a barátai esetleg cikizni fognak, mert nem bikini van rajtam, pedig úgy ismertek meg, aki mindig csinosan és nőiesen öltözködik.


Szerintetek ciki lesz és inkább vegyek bikinit vagy jó lesz az egyberészes fürdőruha is?


A válaszokat előre is köszönöm.


2017. szept. 23. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Vannak nagyon csinos darabok, én is egyre inkább be akarok szerezni egyet, mert mostanában megint megtetszettek. (Csak kis koromban gondoltam azt, hogy ciki) Egyáltalán nem az. De a hegek sem cikik.

Úgy menj, hogy kényelmesen tudd érezni magad.

Jó szórakozást, érezzétek jól magatokat!

2017. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az aquaworld be egy csomóan egybereszeben vannak, mert praktikus, pl nem tud csuzdazas kozben lesodrodni valamelyik része :D plusz rengeteg csini, elegáns egybereszes furdoruha van. Mostanában meg divat is, szoval nem ertem miert aggódsz ezen :)
2017. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.

Egyrészes fürdőruhában is lehet valaki csinos/sexi :D

Jó szórakozást!

2017. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és a kedvenc fürdőruhám szintén egy fekete pántnélküli, ráncolt-redőzött darab a Calzedoniából. Szerintem sokkal kifinomultabb, csinosabb és nőiesebb, mint egy bikini, és ebben is ugyanúgy látszik, ha valakinek szép az alakja, hidd el :) A kevesebb néha több, meg legalább a sok bikinis csaj közül ki lehet tűnni a tömegből. Én mindig kapom az elismerő pillantásokat meg a füttyszót a strandon, pedig nem falatnyi tangás kétrészes van rajtam...
2017. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyrészes van, mert abban egyszerűen praktikusabb úszni.

Semmi ciki nincsen benne, egy jól megválasztott darab még szebb is lehet, mint egy bikini

2017. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikizni? Huszonévesen? Milyen barátai vannak a párodnak?
2017. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kéne szégyenlőskődni. Lehet másnak fel se tűnik
2017. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nem ciki, itthon nem olyan nagy divat, de én mikor nyáron többször külföldön voltam, nagyon sokan voltak egyrészes fürdőruhában a fiatalok között, most megint divatos pár éve, nekem is van több egyrészes fürdőruhám is.

Csak ezért nem kell venned szerintem új fürdőruhát, viseld azt, amiben jól érzed magad.

2017. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!