Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok milyen zoknitok van?

Srácok milyen zoknitok van?

Figyelt kérdés
16-20 éves srácok ti általában milyen színű / mintájú zoknit használtok? Mi alapján választjátok ki, hogy aznap épp milyet vesztek fel?

2017. szept. 24. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a boka/titokzokni pártolom, alig van hosszú szárú és mindegyik lényegében sötét színű(1-2 kivétel), többségben fekete. Minta max minimális. A választás pedig lényegében mindig úgy történik, hogy egyet kiveszek :D nem igazán szoktam válogatni, ritkán.
2017. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Fehér és szürke. És 0 titokzokni, az nem zokni, csak valami vicc.
2017. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Boka vagy titokzokni, kivéve télen. Általában fekete, szürke vagy navy színű a hétköznapokban, sportoláshoz pedig ami fehér, fekete vagy acid yellow (nike futó zokni csak ebben a színben van).
2017. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindenféle színű zoknim van, a póló színéhez passzoló zoknit szoktam felvenni rövidgatyához. Mind bokazokni vagy low cut, aminek nincs a boka fölött szára de nem az az igazi titokzokni ( jó lenne tudni ti pontosan mit értetek titokzokni alatt)

Mintás zoknijaim nincsenek csak szinesek.

2017. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én erre gondoltam, ami nem látszik ki a cipőből. Nyílván egy sportcipőből teljesen mindegy, de egy 'csónak' cipővel már nem néz ki jól ha kilóg a zokni, viszont anélkül beleizzad a lábam. Így nem izzad és nem is látszik a zokni.

[link]

[link]

2017. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Titokzoknit használok, ami egyáltalán nem látszik viszont kényelmes

[link]


Feketés, fehéret vagy szürkét, mivel nem látszik teljesen mindegy :)

2017. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csak titokzokni, eszméletlen jó, praktikus, normál zoknit már mem is tudok hordani... Kivéve tèlen
2017. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2017. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor jól gondoltam, hogy mi a titokzokni

Akkor ez mi?

[link]

és ez?

[link]

2017. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a zokni paródiája.
2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!