Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combcsizma mennyire divat idén?

Combcsizma mennyire divat idén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretnék venni egy combcsizmát, már tavaly is kinéztem egyet-kettőt, de végül nem vettem meg. Úgy döntöttem majd idén, szerintetek megéri? Divat még? Nem fognak kinézni miatta az utcán?

2017. szept. 24. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most megint csak igen népszerű lesz. Ma is láttam pl Árkádban nem egy lányt térd felé erő csizmákat próbálgatni és a múlt héten is. Egyik ismerősöm is azt tervez venni :).


Kinézni biztosan nem fognak esetleg megnézni :


Egyébként van valami konkrétabb elképzelés, hogy milyet szeretnél?

2017. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Tavaly-tavalyelőtt kezdődött, csak hozzánk idén ért el :D

Én még most is tervezem hordani az enyémet, nem nagyon izgat, mennyien néznek ki :)

2017. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne az erdekeljen, hogy divatos vagy sem. Inkabb arra figyelj, hogy rendesen parositsd a ruhaidhoz. Kiborulok a pufikabattal meg pufimellennyel es kotott pulcsival valo kombinalasatol szemely szerint.
2017. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D

Én is akarok majd venni ♥

2017. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Butafaasz vagy!! Kit érdekel a divat ha neked tetszik? De tudod mit, ne húzd fel, hordj inkább zacskót a fejeden mert az divatos!
2017. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy divat-e vagy sem, hordd bátran, ha jól érzed Magad benne! Nekem is van rengeteg pár térd fölé érő csizmám különféle szárhosszúságban és egytől egyig imádom őket és mivel szinte mindig kapok miatta dicsérő szavakat, még jobb kedvre is derít. ;)

Akinek szép formájú lába van, nyugodtan hangsúlyozza ezzel, mert ez a csizma típus épp erre való. Az se tántorítson el tőle, hogy néhány konzervatív ember szerint ez közönséges viselet, mert az ostoba és leragadt a Pretty Woman típusú filmeknél és még soha nem látott egyetlen komolyabb divatbemutatót sem.

A lényeg - ahogy azt előttem is írták -, hogy mivel párosítod. Mivel bármilyen szettben mindenképp ez a csizma lesz a leghangsúlyosabb darab, a többi elemnél inkább a visszafogottságot alkalmazd. Hidd el, attól még minden szem Rád fog szegeződni, úgyhogy csupán ezt a "kellemetlenséget" kell tudni elviselni. ;)

Amúgy meg szerintem pulcsiruhával a mai napig borzasztóan elegáns, de nyilván a kötött ruhának is lényeges ilyenkor a hossza: ne legyen túlságosan mini, de ne is takard el vele, hogy meddig ér a csizma szára, hiszen akkor épp a szetted legizgalmasabb "fűszerét" csapod agyon. Az a legideálisabb, ha a csizmaperem és a ruhaperem között egy nagyon keskeny sávban látható a comb egy része, amire nyilván célszerű ilyenkor harisnyát húzni.

Ha ezt túl soknak találod, akkor lehet visszafogottabban is, de abba a hibába ne ess, hogy egy combcsizma szárát lehajtod, mert az nagyon "kalózos" és egyúttal illúzióromboló. Ne álljon el a combtól és ne is legyen cuppanósan feszes, mert egyik sem nyújt szép látványt. Legyen a combnak egy pici játéka benne (ez viseléskor is sokkal kellemesebb érzés), úgyhogy ehhez persze az lenne a legjobb, ha egyenesen méretre (lábra) szabnák, de a combcsizma készítésnek itthon sajnos nem igazán alakult ki a kultúrája, így be kell érned azzal, hogy minél többet felpróbálsz az üzletekben fellelhető darabok közül és azt választod, amelyikben a legjobban tetszel Magadnak. Akkor egészen biztos lehetsz abban, hogy másoknak is ugyanúgy tetszeni fogsz, mert ez fog sugározni Rólad. ;)

Kellemes combcsizma vadászatot! :)

(Írj privit, ha további kérdésed lenne.)

2017. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!