Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, nagymellű lányok,...

Vékony, nagymellű lányok, hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Nyáron egyszerű, mert olyankor többnyire farmer plusz egy testhezálló póló, és kész, ezeket variálni is könnyű.

Illetve több egyberuhám is van, ha melegebb lenne, vagy kicsit csajosabban szeretnék megjelenni.

Az ősztől tavasz végéig tartó időszak azonban necces.

Eleve kabátot nehéz volt találni, amiben nem vagyok hógolyó.


Viszonylag nagy mellem van (70E-75D), a derekam vékony, csípőbőségem megegyezik a mellbőségemmel. 36-os a ruhaméretem.


Ti miket szoktatok hordani télen?


2017. szept. 25. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek, fiatal koromban nagyon szenvedtem, de még most is, pedig felszedtem jópár kilót, és kicsit csökkent az aránytalanság. Vannak téli egyberuháim, és még általában a hosszabb, tunikaszerű testhezálló pulcsik állnak jól. Na, ilyeneket manapság alig kapni, a többiben én is úgy nézek ki, mint egy két lábon járó gombóc.
2017. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a legtöbb kabát olyan, hogy bárkiből hógolyót csinál. Nyilván az a jó, aminek öve vagy összehúzható dereka van.
2017. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!