Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem öltözködnek a...

Csak szerintem öltözködnek a lányok egyre fiúsabban?

Figyelt kérdés
Most nem az emósokra gondolok, hanem, hogy a legtöbb kb. 14-18 éves imádja a full fekete vagy sötétebb árnyalatú cipőket, ruhákat. Meg az unisex cuccokat. Egyébként én is hasonlóan öltözködöm de azért vannak színes cuccaim is. Egyébként nincs vele bajom, mondom, hogy nekem is hasonló a stílusom, csak nem tudom, hogy hogy jött ez "divatba". 15/l

2017. okt. 2. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, és a fiúk pedig egyre lányosabban :)
2017. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez érdekes, én nem tapasztaltam ezt a környezetemben, kivéve magamon. Nagyon szeretem a sötét színeket, sötétkék, bordó, szürke, de leginkább feketét hordok, mert ez tetszik, na meg a zenei stílusomat is tükrözi. Kizárólag ilyen színeket hordok, de szerintem így is lehet divatosan/“szépen” öltözködni. :) 14/L
2017. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Kamaszoknak ezer eve van egy ilyen fekete ruhas idoszakuk (a legtobbnek), nem uj dolog ez. Igy volt ez 30-40-50 eve is.
2017. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Talán mert a hétköznapi kényelmes cuccok nem feltétlen lanyosak. Tornacipő farmer stb.

A fekete szürke színek meg eléggé jól kihasznalhatoak ezért szeretik 😊

Én inkább választok egy pirosat, pinket, igaz már rég nem tini vagyok.

2017. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
70%
Egyáltalán nem! jó persze mondjuk az '50 évekhez képest rohadtúl, de most nézzd meg! pl. a melegeket 30 éve köpköpték még mára pedig tök normális ha meleg vagy! ez a világ fejlődésével hallad és változik. Azzon se lepődnék meg 10 év múlva az lesz a divat hogy zacskót húzol a fejedre.😂
2017. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Nem vag vele egyedül még alá is tudom támasztani!

Amúgy sok a meleg közöttük és ebben a nagy liberalizmusban kétkednek vele!

Íme pár példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


És ebben az a jó hogy ha férfi öltözik női ruhába akkor neki esik a sok paraszt és búzázza, de ezekben az esetekben még támogatja is a szerencsétlent a sok meleg csaj, nem hogy lebeszélné!

2017. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
A sötét szín miért lenne fiús? A legtöbb alkalmi ruha amit látok fekete, nagyon sokan vesznek fel feketét mert karcsúsít, csak ettől nem lesz fiús egy szett.egyébként meg mostmár egyre jobban a kényelem dominál és ugye az ikonikus női holmik mint a blúz, szoknya, magassarkú pont nem azok.
2017. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Szerintem csak a világ megérett arra, 2017-re, hogy a lányok is nyugodtan szaladgáljanak kényelmesbe' és ne fűzőkbe meg harisnyákba meg szoros cipőkben mint 60 éve :D
2017. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Hát persze, a lányoknak mindent csak hogy kényelmesen érezzék magukat.

De ugyanez a privilégium a fiúkat nem illeti meg mert azonnal homározzák őket.

A fekete úgy nem nőies szin mint a rózsaszin, ezt onnan veszem hogy itt is sok férfit sértegettek aki rózsaszinű inget visel hogy az nőies és a fekete inkább férfias szin. Na most akkor hogy is van ez...?

2017. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
36%-os válaszolo húzd fel kérlek a tangadat aztán a magassarkúd és kocc.szerintem meg ugyanúgy hordhatnak a lányok is laza cuccokat és nem kell kioltoznunk,sminkelnunk a boltba.en legalábbis szeretem a lazább cuccokat mint plboyfriend nadrág,tornacipo,kicsit bővebb pólók.régen én is nagyon csinosan öltözködtem kb mindenhova de rájöttem suliba nem fogok kiöltözve menni.ott főleg az a lényeg h kényelmesen tudjam végig ülni az órákat:)
2017. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!