Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol érdemes olcsó,...

Budapesten hol érdemes olcsó, ár érték arányban jó minőségű ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel, és nem ismerek szinte semmi üzletet a nagy bevásárló központotkon kívül.

Gondolok itt megbízható üzletekre, turikra is akár.

Az én ár érték arányom kb a középszinten mozog (Pl pólók/felsők max 2-3000 Ft, nadrágok 4-6000 Ft, egyberuhák is 10k alatt MAX)

És itt inkább az eldugott üzletekre gondolok tényleg, mert a többit én is ismerem.


Külön kérdés ami még ide tartozik, hogy fehérneműből hol érdemes olcsón venni? (én ismerős miatt a vásárba jjártam otthon, ahol tényleg párszáz forintért vásároltam bugyikat/ melltartókat is max 2000-ig) és hasonló árban szeretnék itt is vásárolni, (már ha van :)


Esetleg annak örülnék még, ha a budai oldalon lenne, nem a külső pesti kerületekben:)

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 4. 16:25
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2018. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!