Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van két kicsit használt...

Van két kicsit használt Conversem amit azt hiszem a színük miatt már nem fogok felvenni. Ti leadnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az eladás egyébként onnan jött, hogy eddig mindent megvettek amiket felraktam az oldalakra és ami nekem már nem kell az másnak még nagyon jó lehet úgy látom. A pénz kéne azért gondoltam eladásra.

Ti amit úgy láttok, hogy már nem nagyon hordotok ruhákat/cipőket de még nem vagytok biztosak a sorsukban azt eladnátok?



2017. okt. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Jófogás.hu
2017. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen méretű színű és fazonú? Mennyire használt és mennyiért adod? Érdekelne :D
2017. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én fel szoktam tenni a jófogásra, de inkább a gardróbcserére, ott jobban veszik, illetve több a fiatal, és mai ruhák vannak. Jófogáson nem nagyon sikerül eladni semmit
2017. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eladnam. Ugyanúgy rakosgattam a conversemet sajnáltam eladni de aztán feltettem a gardrobcserere és kb 1 hét alatt eladtam.
2017. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Én az egy hétig hordott converse tornacipőmet nem birtam eladni a Vaterán (baromira fájt benne a talpam) igaz fiú vagyok és vagy 3 éve volt nem most.
2017. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a bolti árhoz közeli áron kell hirdetni....
2017. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gardrobcsere es a facebookon is van millio eladasos csoport! amugy a converse cipoket viszik mint a cukrot, en mikor felraktam az enyem elkelt ket nap alatt
2017. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!