Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon rosszúl nézek ki...

Nagyon rosszúl nézek ki szemüvegben, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem , hogy egy kicsit gyengén látok.El akarok menni szem vizsgálatra , csak az a baj , hogy felpróbáltam pár szemüveget és nagyon bµzisan nézek ki benne(nem vagyok az) már kaptam rossz indulatú megjegyzéseket , hogy bµzisan nézek ki és szemüvegben még inkább.Tudom , hogy a szemüveg az fontos

, mert tovább romlik a szemem , de azt se szeretném, hogy cikizzenek éveken át e miatt.15/F



#szemüveg #rosszúl áll
2017. okt. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kontaktlencse is van haho
2017. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kontaktlencse. De majdnem kizártnak tartom, hogy mindegyik keret rosszul állna. Biztos lenne olyan, ami még hozzá is tenne a külsődhöz. Válogatni kell.
2017. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki számára van megfelelő keret hidd el anno énis azt hittem nem lesz jo decsak szokatlan volt a kinézete rajtamis. Találd meg a megfelelőt ha kell szemüvegkeretet ,hordjad ne törődj a lehúzókkal és ne ha nem vagy b*zi akkor ne vedd magadra. 16F
2017. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a kontaktlencse kizárható, mert a szüleim nem engedik...és nem a legjobb, csak 6-8órát hordható , havona kell cserélni ,be-ki venni, fojadék,tartó stb.nem nekem való.
2017. okt. 8. 18:57
 5/8 anonim válasza:
77%
Hasonló a helyzet velem is, plusz engem még maga a viselése is kiakasztott ezért inkább kontaklencsére váltottam ami már egyből más volt :D csak meg kell szokni a be és kivételét 18/f
2017. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
De akkor még nincs szemüveged, ugye? Mindenképp menj el és vidd esetleg egyik barátodat magaddal, aki segít választani egy jó keretet. Nagyon sok féle van, biztos találsz olyat, ami neked is jól áll.😊
2017. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a kontaktlencse nem opció, akkor válassz jó keretet. Én is kizártnak tartom, hogy mind rossz. Nekem évtizedekig nem valami jól álló szemüvegem volt (mondjuk a külsőm sosem érdekelt különösebben), aztán hirtelen találtam egy egészen szupert, amiben sokkal jobban nézek ki, mint anélkül. Pedig a többi keretnél is sokat felpróbáltam. Ne sajnáld rá az időt, keresgélj.
2017. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én kb. az összes (kb. 50) keretet felpróbáltam, mire rátaláltam a megfelelőre, ami illik hozzám.


Idestova 10 éve ez a keret, és nem szándékszom lecserélni másikra.


28n

2017. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!