Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 3 pulóver nagyon kevés télre?

3 pulóver nagyon kevés télre?

Figyelt kérdés

Mármint, vastag pulóverre gondolok, ami alá pólót lehet felvenni.

Egyelőre enyni van, nem tudom, tudok-e még venni hozzá, és ha igen, mikor.


lány vagyok


2017. okt. 12. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem keves lenne, de csak azert, mert egyetemre jarok es csak hetvegente tudok otthon mosni+ valamikor nem tudok minden heten hazamenni, ezert mindenbol annyi kell, hogy mosas nelkul legyen eleg tiszta ruham ket hetre. De amig otthon laktam, addig szerintem nekem se volt tobb. Nem gaz.
2017. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Hetekig ugyanabban a pulóverben járok. Az alatta lévő pólókat cserélem naponta.
2017. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen elég kevés.
2017. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább vékony pulcsiim, hosszú ujjú vastagabb pólóim vannak és rendes kabátot húzok fölé. Belső terekben általában meleg van, nem kell a vastag pulcsi, de ha leveszed, a rövid póló kevés.
2017. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, hogy ne legyen büdös és nincs többre igényed, akkor elég lehet. Nekem kb. 10 van, imádom a kötött pulcsikat, tervezek is még többet venni, ha majd látok valahol valami tetszetőset.
2017. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem épp elég lenne (azért több van, nem árt a változatosság), de rengeteg vékonyabb-vastagabb hosszúujjú pólóm is van.

Nagyon sokáig hordok egy pulóvert, nem érintkezik úgy a testemmel, mint a póló s nem is vagyok benne folyton, főleg a vastag, meleg pólóim esetében, hihetetlen, egyetlen réteg milyen meleg képes lenni...

2017. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!