Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat a fiúknál a...

Miért lett divat a fiúknál a "bokavillantás"? Miért hajtják úgy fel a szűk farmerjaikat hogy kilegyen a bokájuk?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert változnak az idők, így a divat is. De miért zavar ez téged?
2017. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos #1-nek és #3-nak igaza van!

Anyagtakarékosság + liberális és RRIDE-os tahóképző + önkritika mellőzésének határtalansága.

A sok igénytelennel hamar el lehet hitetni , hogy az mennyire nagyon cool és szexi, ha úgy néz ki, mint a gyorsnövésű kamasz, aki egyetlen éjszaka alatt kinőtte a naciját, de nincs neki szabott méret.

Továbbá, hogy a nők erre gerjednek és az ízlésficamos " férfi" a szép bokájának, esetleg a hellokitty-, vagy télapómintás zoknijának köszönheti majd, ha később nem győz az érte versengő lányok, szőkenők hadából válogatni....

------------------------------------------------------------------------

Miért lett a szerencsétlenek divatja a 3 mérettel nagyobb, a térdei között lógó gatya, amibe az illető t.kein kívül 2 teli Liberó még lazán beleférhetne?

Mert elmagyarázták neki, hogy a másik véglet, azaz a pár évvel ezelőtti heregyilkos szűk nadrágok helyett egészségügyi szempontból is ez a menő? Vagy már itt tartunk a tizenéves prosztataproblémás hímivarúak túlszapororodásban?


Miért lett divat, hogy némely pasi olyan tömény és édes pacsuli-és parfümfelhőben mászkál, húzva maga után a csíkot, ami az ősszakmát űző nőivarú "sarkcsillagoktól" és egyéb "fegyverszakértőktől" is gusztustalan és visszataszító?

Még egy rendőrkutya is nyomot veszítene tőlük...

2017. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Ez meg csak engem zavar??


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


És itt vannak a férfi acélbetétes bakancsos homártallérok is!


Sajnos ezért vannak sokan a PRIDÉN a nők közül is mert keresve is nehezen találsz igazi nőt!

A fiúk meg próbálják ellensúlyozni ezt a melegséget ami a nőktől árad T. A kivételnek!

2017. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

# 5 !


Nem, nem csak téged zavar.

De --ha megy! -- tégy különbséget sz.r és szerelem között!

Ne csupán a lázadó polgárpukkasztásnak, az idiotizmusnak és Conchita Wurstok tömeggyártóinak tudj be mindent és bármit!

Jómagam is konzervatív felfogású vagyok, de azért az elfogadottá tett "uniszex" öltözködést még nem kéne keverni a PRIDE-ok megfizetett tahó provokátoraival !

Heteroként mondom: egy valamirevaló homo éppenúgy utálkozik és primitívnek és megalázónak találja , amit a libsik a család-és emberirtás szent nevében az európai népek között is elfogadottá és egyedül üdvözítővé akarnak tenni. Olcsóbb, ha mi nyírjuk ki magunkat, mintha nekik kéne a piszkos munkát csinálni.


Mára odáig liberalizálódtunk, hogy a Gender-ideológia szerint kb 56 (vagy mennyi) nemi identitás létezik. Igaz, talán nem kell megérnünk azt sem, elvégre előbb lesz a szoknyásokból is több, mint elég! Európában is nemsokára minden nő csak burkában meg csadorban léphet az utcára.


Már Monroe idejében is futkároztak cilinderes, kalapos, nadrágos, "hózentrógeros", öltönyös, nyakkendős lányok, úgyhogy ez sem mai keletű dolog.

Az is eljutott már hozzád, hogy az emberiséggel egykorú dolog a homoszexualitás?

Vagy az, hogy az élet egyéb területén is elnyomták a két nembéli különbség fő vonásait? Pl. a sztahanovista, 120%-ot teljesítő "traktoristalányok" és egyéb, addig férfiak munkaköreiben keményen hajtó nők nem borzolták az idegeidet? A lényeg, hogy a magyar melósnak ne legyen ideje és energiája "szaporodni és sokasodni", tanítani-nevelni az utódokat.

Most meg egyes libsi körökben mekkora a megbotránkozás és sivalkodás, hogy pl. a főállású anyaságot, mint olyat és a gyermekek nevelését, a családot újra el akarják ismerni !

Mindig találnak formát a népírtásra, csak mindig más ideológiára hivatkozva. Más "köntösbe" bújtatva.


Jómagam is "fiús" vagyok: babázás helyett a kisautót, balett és horgolás helyett a focit és a természetjárást, az álmodozós és a csöpögős-nyálas-könnyes bulvárromantika helyett a józan gondolkodást és a gyakorlatiasságot, a rózsaszín helyett a bordót, szürkét, barnát "választottam"...stb.

Akkor én (és még sokan mások***) szerinted csak a hímnemet, vagy a b__zizmus valamelyik formáját képviselhetjük?

---------------------------------------------------


*** pl. : https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

----------------------------------------------------------------------

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2017. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
nincs előttük rendes férfikép, plusz nevelés hiánya akár. Amellett h metro-, bi-, stb akár melegek is.
2017. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

6!

Ajajj, de nagy a fröcsögés ha nem fiúkat fikázunk hanem terítékre kerülnek a lányok is! 😂

Eszem fhaszom megáll hogy pont egy mondjuk fiús lány , de ez a jelző rudjuk mit takar próbál oktatni aztán ő ugyan olyan szharúl néz ki mint a bokavillantós férfiak, DE DE! Neki lehet mert miért is ne...

2017. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

#8-as!

Úgy látszik, "lemaradtam" : nem tudom, mostanság és szerinted mit takar a "fiús lány" kifejezés.

Szavaid alapján úgy vélem, nem uazt, mint amit 30-40 éve. Ha úgy van, oszd meg velem a titkot! Újabban valamelyik ferdehajlamú női szekta fedőneve is ?


Egyébként : én vagyok az egyik leggyilkosabb kritikusa a mai szilikon- és egyéb, ömlesztett műanyag nőknek. Kérlek, fejtsd ki pár sorban, mert számomra értékes minden vélemény, nézőpont!

2017. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Nézd meg pl. a benetton tavaszi kollekcióját, hogy lásd, milyen irányba korcsosul a "divat" azon része, amin talán még nem volt módod "élőben" kiakadni! Durva perverz horror, a nyugalom megzavarására (is) alkalmas borzalmat tartalmaz !

[link]

2018. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel kiröhögöm az ilyen példányokat.
2021. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!