Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as nők, anyukák ti hogyan...

30-as nők, anyukák ti hogyan öltözködtök, honnan veszitek a ruháitokat? Mennyiben változott meg az öltözködési stílusotok mondjuk a 20-as éveitekhez képest, vagy mielőtt gyereketek lett?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kisgyerekek és baba van a háznál, azóta kicsit "lepukkantam" öltözködésügyileg, és én is beálltam a klasszikus tejfoltos, melegítős, igénytelennek titulált anyukák táborába :D Ha valami kiöltözős helyre megyek, akkor nyilván kicsípem magam, de az átlag rohanós hétköznapokon erre nincs idő. Úgyhogy jobbára csak régi, itthoni pólókban, meg a férjem már nem használt ingeiben, pólóiban szoktam bevásárlást meg ilyen apróbb napi ügyeket intézni. Nadrágnak általában farmert vagy melegítőt hordok.

Lehet savazni :D

2017. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem savazlak, megértelek, én is hasonlóképp vagyok most... :-/ Azért is tettem fel a kérdést, hogy hátha ötletet meríthetünk " lepukkant" anyukák a trendibb 30asoktól, mert én is szeretnék újra divatos lenni, de valahol " elvesztem", mert a régi csípőnadrágjaimat és flitteres, feliratos topjaimat már nem szeretem felvenni mert már nem érzem jól magam benne.
2017. okt. 24. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert én is lepukkantam😔
2017. okt. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

3-as, te hogyan öltözködsz mostanában? Mit takar az a bizonyos lepukkantság?? :)

2017. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Bár férfi vagyok, de azt sosem értettem miért kell valakinek leigénytelenedni csak azért, mert gyereke lett.Gondoljatok arra hogy a férjeteknek nem szüntetek meg feleségnek lenni,és azt a vonzó nőt akarják látni bennetek amilyennek megismertek.
2017. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én se teljesen értem, miért történik, úgyhogy szívesen venném, ha elmondaná valaki itt, konkrétan hogy történt az átalakulás :) nem rossz szándékból kérdezem.


én gyerektelen 30-as nő vagyok, és mindig igyekeztem a lehető legkényelmesebben öltözködni, de úgy, hogy legyen a dolognak stílusa meg minimális eleganciája is.


látatlanban azt javasolnám, vegyetek olyan ruhákat, amik nem is túl drágák, és nem is túl topisak. szívesen írok példákat, hogy én mit hordok, ha érdekel. szerintem a vékony pamut egyberuha tökjó választás, könnyen mosható, alá-felé is lehet öltözni, nem foglal sok helyet a mosógépben. és egy normális melegítő is sokkal jobban mutat fekete nőies derékszabású pólóval, egyszerű topokkal.


szóval szerintem sok feketét! és mindenből a legkönnyebbet. az ékszer is sokat dob, ebből is olyat érdemesebb beszerezni, amit egyszerűbben magadra kapsz, pl. a csat nélküli láncok.


szoktam amúgy turkálóban is vásárolni, plázákban is vannak leértékelések, néha kínai.


szerintem amúgy a színes, csiricsáré dolgokkal sok a nyűg, és könnyebben hatnak igénytelenül vagy kopottan. én nagyrészt feketét, fehéret, barnát, szürkét, pirosat hordok. ezek mindig összeillenek. plusz farmert persze, ebből sem extrákat. van egy sötétkék, meg egy világosabb, nem szaggatott, nem extrémen koptatott, nem hímzett.


[link]


[link]

2017. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Az elején még igyekeztem nagyon. De most már csak akkor sminkelek mikor találkozok a barátaimmal egy kávéra. Valahányszor felöltöztem szépen történt valami. Kedvenc fehér felsőm menthetetlenül lekakilta. Két hete apával mentünk hármasban sétálni gondoltam na most majd összekapom magam, erre lebüfizte a felsőm:)

Amúgy farmer-póló amiben vagyok de nem a legszebbek ezek a pólók, pulcsik..

Hajammal nincs idő foglalkozni, csak összefogom, kontyolom. Közben meg a szoptatok, hullik a hajam irgalmatlanul.

Ha elkezdik zuhanyozni mindig baba sírást hallok, ezért max két perceket töltök a zuhany alatt. Kozmetikus rám férne..

Hát így vagyok lepukkant:)

2017. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megint 3-as vagyok. Macinacit nem hordok mert nincs. Leggingset meg csak itthon, utcára mindig farmerben megyek. Régen mindig szoknyákat, ruhákat hordtam de most nem kényelmes abban itthon játszani a babával.

A másik, egy hete nem kell melltartóbetét ami nagy segítség mert kb minden felsőmön átlátszott amitől teljesen kivoltam...

A legnagyobb baj, hogy nincs bennem motiváció arra, hogy érdemes felöltözni valahogy itthonra, márpedig kéne mert a napi sétát leszámítva ez a fő helyszín.

2017. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az átalakulás többek között annak köszönhető (és szerintem most más "lepukkant" anyukák nevében is beszélhetek), hogy amikor itthon vagyok több kisgyerekkel (pláne ha még baba is van köztük), akkor nem nagyon van időm reggelente kicicomázni magam. Mindig van valami tennivaló és a legtöbbször ott kell lenni a gyerkőcök nyomában is, szóval örülök ha arra van idő, hogy az első ruhadarabot átvegyem, amit kikapok a szekrényből.

Azt pedig, hogy ezek a ruhák miért inkább "játszósak" és nem trendi, utcára való darabok, azt elég szépen részletezték előttem. Több kisgyerek mellett nem túl jó ötlet a legszebb ruháidban flangálni, mert sose tudhatod, hogy mikor esik valami baja. Sajnos az anyaságom elején jártam már pórul, szóval azóta hordok inkább olyan göncöket, amik úgymond "feláldozhatók".

2017. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én megértem, amit írtok. még mindig azt látom, az lehet a megoldás, ha nincs a szekrényből kikapni való lepukkant darab.


szóval olcsón szerezni kényelmes és vállalható ruhákat. ezalatt nem a kicicomázást értem.


a napi sminkem 2 perc, általában csak a számat kenem ki, és én se mindennap.


mivel kicsi a mellem, általában olyan ruhát veszek, ami alatt nem látszik, hogy nincs melltartó. szóval szerintem csak szigorúan: ha valamiben nem érzed kifejezetten jól magad, akkor ki vele. ha viszont valami megtetszik és jó áron van, időgazdaságosság okán jöhet 4-5 példányban.


szerintem a ruhák állapota fontosabb, mint a változatosság.

2017. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!