Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim szemében ribi...

A szüleim szemében ribi vagyok nások szerint igénytelen. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

16 évesen elkezdtemlakkozni a körmeimet, de nekik már az is baj volt. Ribi vagyok, kidobálják a lakkokat, levágják a kezem, elvitetnek otthonba. Sminknél (szemceruza, szempillaspirál, korrektor volt az egész), hogy kivénhedt vagyok, vakolok stb. Epilálni nem engedtek. Egyáltalàn nem öltözöm kirívóan, alig van ruhám.

Mások szerint meg igénytelen vagyok, nem törődöm magammal.Meg ilyen cikkeket tesznek ki, hogy "Garnier, törődj magaddal" stb. Nem vagyok se koszos, se ápolatlan.

Hogy legyek szép, ha anyáék nem engedik? Én fizetem, de kidobják.


2017. okt. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Attól senki nem fog igenytelennek tartani mert nem lakkozod a kormod.

Valószínű budös vagy te vagy a ruhaid, zsíros a hajad, töredezett, ódivatúak a cuccaid.

Amúgy a szempillaspiral tok jó meg egy szajfeny de a szemcerkat hagyd. Nagyon bénák a mai tinik a kihúzott szemükkel hétköznapokon.

2017. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normálisak a szüleid.

Álj ki magadért, mond meg hogy ettől nem leszel ribi. Ribi valaki a viselkedése miatt lesz nem pedig attól hogy sminkel vagy lakkoza a körmét.

2017. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es

Nem vagyok se büdös, se igénytelen.

A ruháim tényleg nagyon ódivatúak, de mit tudok tenni?

2017. okt. 29. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

A korosztalyodban ez fontos kérdés. Gondolom kapsz zsebpénzt vagy valami diakmunkat csinalhatsz, es lehet venni turikban is olcsón, legujabb divat szerinti ruhákat.

Nem kell márkás cuccokat hordani de azért pár csinos alapdarab kell egy fiatal lánynak.

Szűk farmer, divatos kötött pulcsik, kardiganok, balerina, bokacsizma, szép táska, pár bizsu ékszer....

2017. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Szia Kérdező!


Őszintén sajnálom a körülményeidet! :(

Szüleid hozzád való viszonya elég érdekes:(. Csak egy jótanács, ha elmúlsz 18, próbálj meg továbbtanulni, és elköltözni tőlük minél hamarabb, akár úgy is, hogy munkát vállalsz az iskola mellett, és albérletet/szobát fizetsz magadnak. Ne hagyd magadat lelkileg összetörni! Ha van olyan felnőtt vagy barát az ismerőseid körében akivel tudsz erről beszélgetni akkor tedd azt!

36/f

2017. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltelt 1 év nem javult a helyzet?
2018. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„lehet venni turikban is olcsón, legujabb divat szerinti ruhákat.”


A kihúzott szem hétköznapokon nevetséges, a de kényszeresen divatolás nem. Értem.

2018. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó szerintem egy 16 éves lány ne a sminkkel legyen divatos hanem az ízléses ruhaival.

Egy hangsúlyos szemfestes igenis sokszor nevetseges egy nagyon fiatal lánynak.

2018. nov. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!