Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még divatos a latex leggings...

Még divatos a latex leggings vagy a fényes börhatásu leggings nadrág te fel vennéd még utcára? 21/l.

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne? Még sporthoz is jó kényelmes.


F

2017. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én szoktam hordani, a darkos öltözködésembe királyul illik. 18/L
2017. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Vedd fel nyugodtan, ha tetszik. Ne az aktuális trendek határozzák már meg, hogy mit viselsz s mit nem...

Jól érzed benne magad? Tetszik? Hát akkor még?

Magánvéleményem az, hogy nagyon dekoratív külsőt tud kölcsönözni ez a darab:D


25f

2017. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Megfelelően kombinálva nagyon jól néz ki.
2017. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg azért tetted fel a kérdést mert jól mutatnak rajtad ezek a nadrágok. Hordjad ha jól esik, aki meg szörnyülködik az főjön a zsírjába - szó szerint.


Én mindenhová leggings vagy futónadrág mert kényelmes - ezektől nincs kényelmesebb. Ha valaki érdeklődik a futónadrágjaim miatt a válasz az hogy egész nap lótok-futok így ez a megoldás :D


Pár napja mentem hivatalba szülőkkel, előtte rinyáltak hogy farmer, mert akkor nem jönnek. Bár nyúlós volt nem volt olyan jó mint a leggings, így adott a következő lépés - farmer leggingset is veszek a minőségibb fajtából és ha megfelel a célnak akkor meg van a hivatali cula is :D 30F

2017. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van az utolsónak én is futónadrágba megyek sok helyre mert rettentő kényelmes!


F

2017. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Magicradio ***** válasza:
100%

Én ezért hordok utcára farmer jegginget. Imádom. Praktikus, még télen is bőven jó. ha valakinek nem tetszik, nyaljon sót. 36F

Én is most nézegetek ilyen fajta fényesebb bőr hatású legginget de még nem próbáltam fel, de télies meleget akarok.

2020. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki talál férfiaknak fényes legginget feltétlen szóljon nekem, mert amit eddig sikerült venni, kb. egy kihívás felölteni, pedig a legnagyobb méretben vettem...


Igaz hogy csajos, de mérettáblázat szerint gyakorlatilag le kellene hogy essen rólam, erre alig jön fel -.- :D


Köszi :D

2020. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!