Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti meddig hordotok egy...

Fiúk ti meddig hordotok egy pólót átlagosan?

Figyelt kérdés
Az én 17 éves fiú osztálytársaim van hogy 3-4 napig vagy egész héten ugyan abban a pólbóban vannak. Persze nem azt mondom hogy büdösek, mert nem azok. Tisztálkodnak rendesen, meg dezodorokat is használnak. Ti meddig szoktok hordani egy pólót?

2017. nov. 3. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

hát öhm ... elég fura fiúkkal vagy körbevéve akkor.

sztem pólót csak 1 napig (vagy addig se ) lehet hordani, kivéve ha egy másik van alatta esetleg ...


hát nem értem igazából, 17 évesen azért méár szokták ezt tudni :)

2017. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Idő és tevékenység függő.

Alapból munkàban és "utcán civilben" nem hordom ua. azt a pólot és néha otthon is másikat veszek fel.

Nyáron itthon nem hordok,csak ha megyek vhová,akkor elmegy 2-3 napig. Persze ha sokat kell rohannom és bele izzadok akkor cserélem.


Télen szintén 3pólot hordok értelem szerüen...akár 1hétig is.

Persze ha bejátszik az izzadàs akkor itt is rövidebb idő intervallumokkal játszom.


Ha pedig semmi dolgom csak kajáért jàrokle akkor is mehet 1hetig a motyó. (2 külön póloban)

2017. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy egy fazonú pólóból, több is van nekik?


Nekem is volt egy fiú osztálytársam aki az allblack stíl híve, és csak ASOS-ról rendelt basic fekete v nyakú pólókban járt, volt neki belőle 10 darab. :D

2017. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sztem is ilyesmi, hát az lehetetlen h mindenki igénytelen az osztályukban. boxert hetente cserélnek vagy kéthetente pl? sztem is inkább napi többször is csere van sok esetben, de max napi 1 aztán csere ha nem volt semmi extra

(Mr Monknnak is 120 db egyforma ingje van !!!!!)

2017. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nadrágból volt 6 db egyforma. Évekig szinte csak abban láttak. :D
2017. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
1, max 2 nap. alsógatya minden nap tiszta, zoknit egy 4-5 napig, farmer 5-6 hétig. pulcsi kb 2-3 hét. Amíg nincs szaga, vagy nem látszik rajta a kosz, addig jó.
2017. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom 2 naponta cserélné,de valami gonosz erő naponta eltulajdonítja amíg ő fürdik, és a mosógépbe rakja.. :D
2017. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjem naponta. Azt is amiben dolgozik és azt is amiben jön megy munkába.

Szabadnapon is 1 napig viseli.

Ebben nincs kompromisszum.

Szerencsére nem igénytelen 😊

2017. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg akár az is lehet hogy több ugyan olyan black squad-os pólójuk van :)
2017. nov. 3. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem több ugyanolyan pólóm is van. Például három longline fekete környakú:D Három v-nyakú fekete stb.

Csak a különleges szabásokból van 1-1 darab.

Így könnyedén azt lehet hinni, hogy akár 4 napig is ugyanazt hordom:D

Konkrétan ugyanazt a darabot viszont egymás utáni napokon abban az esetben hordom, ha például egész nap itthon vagyok és csak be kell ugranom valahova 1-2-3 órára. Akkor mi baja lesz? Semmi.


25/f

2017. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!